Užsisakiau Revolut kortelę, ji jau atkeliavo pas mane, bet visiškai nesuprantu kaip reikia ja naudotis

Sveiki, kątik užsisakiau Revolut kortelę, ji jau atkeliavo pas mane, bet visiškai nesuprantu kaip reikia ja naudotis. Greitu metu žadu išvykti į užsienį, todėl norėčiau sužinoti, kaip ja reikia naudotis? Mačiau telefono programėlėje, kad galima daryti top up. Ar jį padarius mano Revolut kortelėje atsiras pinigai? Taip pat atsiskaitinėjant užsienyje pinigai konvertuojami automatiškai ar tai reikia padaryti programėlėje, nes naršydamas programėlėje mačiau tokią funkciją. Iš anksto ačiū už atsakymą!

Kostas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kostai, dėkui už klausimą. Taip, pasipildote per top up ir galite naudotis bet kurioje pasaulio šalyje. Jums konvertuoti viduje nieko nereikia. Automatiškai konvertuos iš eurų į kitą valiutą, kurioje būsite šalyje.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų