Keliausiu į Egiptą, agentūra atsakė, kad gali būt problemų su Revolut atsiskaitymu

Sveiki. Keliausiu į Egiptą, dėl Revolut agentūra atsakė, kad gali būt problemų su atsiskaitymu. Ar galėsiu jei prireiktų įsimest pinigų ten būdamas ir bankomate išsigrynint? Per kiek laiko pinigai įkris į sąskaitą?

Edmundas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edmundai, dėkui už klausimą. Bankomatuose turite galimybę nusiimti grynuosius iš Revolut kortelės, tačiau gali būti ne itin palankūs valiutų kursai ir papildomi mokesčiai, todėl gali būti kad geresnė alternatyva būtų keistis grynais. Preliminariems kursams naudokite Egipto svaro į eurus skaičiuoklę.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų