Per kiek laiko atsiranda pinigai sąskaitoje, kai pervedama iš Revolut į UK sąskaitą?

Sveiki, norėjau sužinoti, kai perveda iš UK pinigus per Revolut kortelę į saskaitą, per kiek laiko atsiranda pinigai sąskaitoje?

Rasa
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Jeigu iš Revolut į Revolut, tuomet iš karto, jeigu į kitą sąskaitą, tuomet 1-5 darbo dienos. Priklausomai nuo pavedimo tipo. Įprastai rašomas ilgesnis terminas, bet realiai pinigai suvaikšto greičiau.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų