Mano sūnus pamiršo savo kortelės PIN kodą

Sveiki. Mano sūnus pamiršo savo kortelės PIN kodą. Šiuo metu jis atlieka karinę tarnybą, tad kai gryžta, bankas mūsų mieste savaitgaly nedirba. Todel jis negali užsisakyti naujos mokėjimo kortelės. Ar galima tai padaryti internetu?

Violeta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Nenurodėte banką, tačiau tai nėra taip ir svarbu, bet kokiu atveju paskambinkite bankui ir paaiškinkite situaciją. Tikiu, kad rasite sprendimą.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų