Pamirštas PIN kodas

Pamirštas PIN kodas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pamirštas PIN kodas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Violeta

Sveiki. Mano sūnus pamiršo savo kortelės PIN kodą. Šiuo metu jis atlieka karinę tarnybą, tad kai gryžta, bankas mūsų mieste savaitgaly nedirba. Todel jis negali užsisakyti naujos mokėjimo kortelės. Ar galima tai padaryti internetu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Nenurodėte banką, tačiau tai nėra taip ir svarbu, bet kokiu atveju paskambinkite bankui ir paaiškinkite situaciją. Tikiu, kad rasite sprendimą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų