Užsisakiau nemokamą Revoliut kortelę, Man vis tiek nuskaičiavo 5.99e

Sveiki. Užsisakiau Revoliut kortelę. Jūsų tinklapyje radau nuorodą, pagal kurią turėjo būti nemokama. Man vis tiek nuskaičiavo 5.99. Kodėl? Užsisakiau standartinį planą. Ačiū už atsakymą.

Jolanta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Susisiekite su Revolut chat įrašydami Live agent ir pasiteiraukite kodėl taip nutiko. Turėjo nenuskaičiuoti, jeigu užsakinėjote pirmą kartą.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų