Standartinis planas

Standartinis planas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „standartinis planas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jolanta

Sveiki. Užsisakiau Revoliut kortelę. Jūsų tinklapyje radau nuorodą, pagal kurią turėjo būti nemokama. Man vis tiek nuskaičiavo 5.99. Kodėl? Užsisakiau standartinį planą. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Susisiekite su Revolut chat įrašydami Live agent ir pasiteiraukite kodėl taip nutiko. Turėjo nenuskaičiuoti, jeigu užsakinėjote pirmą kartą.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų