Anglijos banko kortelė

Anglijos banko kortelė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „anglijos banko kortelė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Laima

Sveiki, noriu paklausti ar su Danske bankas mastercard užsienietiška kortele važiuojant atostogų į Lietuvą iš Anglijos galėsiu nusiimti ,išsigryninti pinigus.Koks tai būtų bankas,bankomatas.Kur jį galėčiau rasti.Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, su Danske Bank MasterCard užsienietiška kortele važiuojant į Lietuvą iš Anglijos galėsite nusiimti pinigus iš bankomatų Lietuvoje. Dauguma bankomatų Lietuvoje priima MasterCard korteles, todėl turėtumėte galėti lengvai išsigryninti pinigus.

Bankomatus rasite visuose didesniuose miestuose, prekybos centruose, oro uostuose ir kitose viešose vietose. Taip pat galite naudoti savo banko arba MasterCard mobiliosios programėlės bankomato paieškos funkciją, kad rastumėte artimiausią bankomatą.

Svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

  • Tikrinkite savo kortelės mokesčių sąlygas, nes už tarptautinius pinigų išėmimus iš bankomato gali būti taikomi papildomi mokesčiai.
  • Prieš kelionę patikrinkite savo dienos limitus pinigų išėmimui, kad išvengtumėte nesklandumų.
  • Būkite atidūs naudodamiesi bankomatais ir saugokite savo PIN kodą.

Jei turite kokių nors abejonių ar klausimų, prieš kelionę patartina susisiekti su Danske Bank klientų aptarnavimo skyriumi. Jie suteiks jums išsamią informaciją apie tarptautinius pavedimus ir naudojimąsi kortele užsienyje.

+3Buvo naudinga
Laima

Gavau Jūsų banko kortelę ,bet naudotis negaliu, vis prašo patvirtinti tapatybę, esu Lietuvė , bet prašo, Anglijos. Kur padariau klaidą ir kaip ištaisyti.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Arūnas

Turėjau prieš daug metų Anglijoje banko kortele. Ir dabar ten dar svarų yra. Nepamenu banko .koks bankas. Kaip sužinoti. Esu po ligos.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų