Keitykla

Keitykla. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „keitykla“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ingrida

Sveiki, suzinojau, kad keitesi popieriniai svarai i plastikinius. Ar imanoma dar popierinius issikeisti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, taip, jūs vis dar galite išsikeisti senus popierinius svarus į naujus plastikinius svarus net ir Lietuvoje. Paprastai tai galima padaryti per bankus ar specializuotas valiutų keityklas. Svarbu kreiptis į banką ar keityklą su savo tapatybės dokumentu. Bankai ir keityklos dažnai informuoja apie galimybę keisti senas valiutas, tačiau reikėtų pasitikslinti dėl turimų valiutų ir galimų keitimo mokesčių. Be to, galite kreiptis į Didžiosios Britanijos bankus ar pašto skyrius, jei planuojate kelionę į Jungtinę Karalystę. Jie taip pat priima senus popierinius svarus. Nepamirškite, kad keitimo galimybės gali priklausyti nuo konkretaus banko ar keityklos politikos, todėl visada geriau pasitikslinti iš anksto.

Beje, turėkite mintyje, kad didieji bankai grynųjų pinigų neatlieka.

+3Buvo naudinga
Romas

Laba dieną . Ar galiu , kažkuriame banke Lietuvoje , pasikeisti JAV dolerius , turinčius vizualių ir techninių pažeidimų . Pažeidimai atitinka JAV centrinio banko kokybės reikalavimams , kaip galimybę juos pakeisti gera kokybe esančią valiutą ? Trys 100-ės JAV dolerių ... Kur galima atlikti ekspertizę ? Gal "Šiaulių banko" skyriuje Birštone , nes jis užsiima ir atsiskaitymu valiutomis ? Su pagarba . R.R..

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jei turite JAV dolerius, turinčius vizualinių ar techninių pažeidimų, ir norite juos pakeisti Lietuvoje, tai įmanoma, tačiau reikia žinoti kelis svarbius aspektus:

 1. Bankai ir Valiutos Keityklos: Daugelis bankų ir specializuotų valiutos keityklų Lietuvoje (valiuta24.lt, Florinus, valiutoskeitykla.eu) gali atlikti pažeistų banknotų keitimą. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie bankai gali neteikti paslaugų susijusių su grynaisiais pinigais, todėl patartina kreiptis į kelias skirtingas įstaigas.

 2. "Šiaulių bankas": Jūs minėjote "Šiaulių banką" Birštone. Tai yra vienas iš variantų, kur galite kreiptis. Tačiau rekomenduočiau iš anksto susisiekti su banko skyriumi ir pasitikslinti, ar jie teikia tokias paslaugas ir ar gali atlikti banknotų ekspertizę.

 3. Banknotų Būklės Patikrinimas: Bankas ar keitykla atliks vizualinį banknotų patikrinimą, kad nustatytų, ar jie atitinka keitimui keliamus reikalavimus ir ar nėra suklastoti.

 4. Galimi Mokesčiai: Už pažeistų banknotų keitimą gali būti taikomi tam tikri mokesčiai.

 5. JAV Centrinio Banko Reikalavimai: Jei banknotai atitinka JAV centrinio banko (Federal Reserve) kokybės reikalavimus dėl pažeidimų, turėtų būti galimybė juos pakeisti.

 6. Alternatyvios Galimybės: Jeigu bankai ir keityklos negalės jums padėti, galite kreiptis į didesnius miestus, kur yra daugiau finansinių įstaigų ir specializuotų valiutos keityklų.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena finansinė įstaiga turi savo taisykles ir procedūras, susijusias su pažeistų užsienio valiutų banknotų keitimu, todėl svarbu iš anksto pasitikslinti dėl jų teikiamų paslaugų.

+3Buvo naudinga
Marina

Kur galima iškeisti įplyšusius dolerius (Vilniuje arba Klaipėdoje)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Įplyšusius dolerius Vilniuje arba Klaipėdoje galima iškeisti įvairiose valiutų keityklose Valiuta24.lt, Florinus ar kt.. Svarbu paminėti, kad ne visos keityklos gali priimti pažeistus ar įplyšusius banknotus, todėl rekomenduočiau iš anksto pasiskambinti į keletą keityklų ir pasitikrinti, ar jos priima tokio būklės valiutą. Taip pat galima kreiptis į bankus, kuriuose taip pat yra galimybė iškeisti pažeistus banknotus. Kiekviena keitykla ar bankas gali turėti skirtingas taisykles dėl pažeistų banknotų keitimo, todėl svarbu išsiaiškinti sąlygas iš anksto. Kartais gali būti taikomi tam tikri mokesčiai už pažeistų banknotų keitimą, todėl verta tai patikslinti prieš vykdant keitimą.

+3Buvo naudinga
Neringa

Ar galiu į savo sąskaitą įnešti užsienio valiutos, naudojantis bankomatu, ar geriau vykti į banką, ar valiutos keityklą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
elija

Sveiki, nuo spalio mėn. negalioja NOR kronos 500 banknotai. Prašau informuokite, ar išimtus iš apyvartos banknotus keičia tik centrinio banko kasa, esanti Oslo mieste, ar yra kitų variantų, kaip elgtis šiuo metu? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elija, dėkui už klausimą. Centriniame banke Osle visuomet išsikeisite nemokamai, o tiek Norvegijoje, tiek Lietuvoje turėtų būti vietinių keityklų, kurios keičia. Kiek žinau, tokius banknotus keičia Valiuta24.lt keitykla.

+6Buvo naudinga
Jurgita

Ar Lietuvoje galima nusipirkti Albanijos lekų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Taip, galima. EXCHANGELT keitykla pradėjo keisti Albanijos lekus nuo 2019 m. gegužės mėn. galo. Žiūrėkite kur yra EXCHANGELT keityklos.

+4Buvo naudinga
Darius

Grįžtame iš Anglijos ir parsivežame grynais daug svarų (~80 tūkst. svarų). Visus pinigus uždirbome, viskas deklaruota, nėra jokių juodų pinigų, taip gavosi, kad nenorime naudotis bankų ar perlaidų paslaugomis, o norime parsivežti grynais pinigus ir išsikeisti į eurus grįžę. Skrisime verslo klase dėl saugumo. Kaip patartumėte elgtis, kur geriausi valiutų kursai? Gal šiaip kokių patarimų turite?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Visų pirma, Jums reikės tuos pinigus deklaruoti oro uoste, kadangi viršijate 10 tūkst. eurų ribą. Kitas žingsnis bus pasirinkti geriausią valiutos kursą siūlantį banką ar valiutos keityklą. Kadangi suma yra itin didelė, apie tai turėsite įspėti banką ar keityklą, kad pasiruoštų būtent tokio dydžio sumą. Taip pat bankas ar valiutos keitykla prašys pateikti pinigų kilmę. Kitas variantas yra keisti per keletą kartų ar per kelias vietas. Tačiau rekomenduočiau keisti vienoje vietoje iš anksto susitarus - taip bus saugiau. Valiutų kursai gali būti dar geresni nei pateikiami oficialiai, kai skambinsitės pranešti apie keičiamą sumą, susitarkite su banku dėl dar geresnio kurso - keičiant didesnę sumą bankai pritaiko dar geresnį kursą. Tarp geriausią ir blogiausią kursą siūlančio banko skirtumas Jūsų keičiamai sumai grynais pinigais yra gana reikšmingas, šiai minutei (2019 03 29 15:25 val.) tarp Citadele (geriausias kursas) ir SEB (blogiausias kursas) bankų skirtumas 1 433.64 EUR. Citadele už 80 tūkst. svarų sumokės 90909.09 EUR, o SEB tik 89475.45 EUR. Kadangi valiutų kursai keičiasi nuolat, tai naudokitės nuolat atsinaujinančia valiutų skaičiuokle, kurioje duomenys atnaujinami iš daugelio bankų ir valiutos keityklų. Taigi, patarimai:

 1. Geriausius valiutos kursus tikrinatės pasinaudoję svaro valiutos skaičiuokle, kuri preliminariai parodys kurie bankai siūlo geriausius kursus;
 2. Taip pat susipažinkite ir peržiūrėkite svaro valiutos kitimo grafiką;
 3. Skambinate į geriausią valiutos kursą siūlantį banką ir tariatės dėl galimybės iškeisti tokio dydžio sumą ir dar geresnio kurso;
 4. Rekomenduoju paskambinti į 3-4 geriausią kursą siūlantį banką ar keityklą;
 5. Pasiteiraukite ar nebus papildomų mokesčių;
 6. Viską susumuokite ir palyginkite. Šioje situacijoje tikrai galite sutaupyti ženklias pinigų sumas.

Žinoma, jeigu pavyktų įsinešti pinigus į banko sąskaitą ir juos konvertuoti per el. bankininkystę, pritaikius dar geresnį kursą, gautumėte gauti dar 1 tūkst. eurų daugiau už turimą svarų sumą. Tačiau, jeigu poreikis yra atlikti viską grynais pinigais, tuomet lyginkite viską Bankai.lt valiutos skaičiuoklėje ir kontaktuokite su bankais ir keityklomis. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
virginija

Gyvenu Lietuvoje, turiu neiškeistų senų popierinių po 10 svarų banknotų. Ar įmanoma juos dar pasikeisti?

Atsakyti
Valiuta24.lt

Laba diena, seno pavyzdžio svarus sterlingus superka valiutos keitykla Valiuta24.lt

+4Buvo naudinga
Anastasija

Kokiame banke Vilniuje galiu atsiimti "western union" pinigų pervedimą doleriais? Pašto western union skyriuje sakė, kad negali konvertuoti dolerių į eurus ir išduoti pinigų, sakė kreiptis į banką? Apskambinau visus-nieks neteikia tokios paslaugos. Bet sako, kad Vilniuje turėtų būti daroma ši paslauga. Kur?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anastasija, dėkui už klausimą. Kreipkitės į valiutų keityklų tinklą EXCHANGELT, jų adresus rasite čia. Ši valiutos keitykla yra Western Union atstovas ir galės Jums padėti.

+4Buvo naudinga
Arūnas

Sveiki, po kelionės iš Egipto parsivežiau Egipto svarų. Kur juos galiu (?) išsikeisti į € ? Ir dar : reikia nusipirkti 10 tūkst. Rusijos rublių, kiek € tai kainuotų? Ačiū!

Atsakyti
Halina Petrulevič
EXCHANGELT

Laba diena, Egipto svarus galite iškeisti visose CURREXPRIME valiutos keityklose.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų