Revolut atsisakymas

Revolut atsisakymas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „revolut atsisakymas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Žydrūnas

Kaip atsisakyti visiškai revolut ir kortelės ir sąskaitos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint visiškai atsisakyti „Revolut“ sąskaitos ir kortelės, reikės atlikti keletą žingsnių. Štai kaip tai paprastai daroma:

 1. Likučio Perkėlimas ar Išgryninimas: Prieš atsisakant sąskaitos, įsitikinkite, kad perkėlėte visus lėšų likučius iš savo „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninote juos. Tai galima padaryti per „Revolut“ programėlę.

 2. Prenumeratų ir Nuolatinių Mokėjimų Atšaukimas: Patikrinkite, ar per „Revolut“ sąskaitą nevykdomi nuolatiniai mokėjimai ar prenumeratos. Jeigu taip, atšaukite juos arba perkeltikite į kitą mokėjimo būdą.

 3. Kreipimasis į Klientų Aptarnavimą: Atsisakymas „Revolut“ sąskaitos ir kortelės paprastai vykdomas per klientų aptarnavimo skyrių. Tai galite padaryti tiesiogiai per „Revolut“ programėlę. Eikite į pagalbos (help) skyrių programėlėje ir susisiekite su klientų aptarnavimo komanda.

 4. Atsisakymo Prašymas: Pateikite prašymą atšaukti savo sąskaitą ir kortelę. Jums gali tekti pateikti priežastį, kodėl norite atsisakyti paslaugos.

 5. Laukimas Patvirtinimo: Gavus jūsų prašymą, „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrius turėtų apdoroti atsisakymą ir patvirtinti, kai jūsų sąskaita bus uždaryta.

 6. Kortelės Sunaikinimas: Kai sąskaita bus uždaryta, sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, pjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos. Todėl, prieš atsisakant, įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Neringa

Noriu atsisakyti revoliut, kaip tai padaryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint atsisakyti „Revolut“ sąskaitos, jums reikės atlikti keletą veiksmų. Pradėkite nuo visų likučių perkėlimo iš „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninimo. Įsitikinkite, kad atšaukiate visas prenumeratas ar nuolatinius mokėjimus, kurie yra susieti su jūsų „Revolut“ sąskaita.

Toliau kreipkitės į „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrių per jų programėlę. Paprašykite jų uždaryti jūsų sąskaitą. Jie gali paprašyti pateikti tam tikrą informaciją ar dokumentus, kad patvirtintumėte šį prašymą. Kai jūsų prašymas bus apdorotas, gausite patvirtinimą, kad jūsų sąskaita uždaryta.

Po sąskaitos uždarymo sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, supjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos, todėl prieš tai įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Jūratė

Sveiki, kaip atsisakyti revoliut plano?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint atsisakyti „Revolut“ plano, turite atlikti kelis veiksmus. Pradėkite nuo „Revolut“ programėlės atidarymo savo išmaniajame telefone. Tada eikite į nustatymų skyrių, kur turėtumėte rasti parinktį, susijusią su jūsų plano valdymu. Čia galėsite pasirinkti dabartinį planą ir pakeisti į kitą arba grįžti prie nemokamo plano.

Kai pasirinksite atsisakyti mokamo plano, programa gali paprašyti patvirtinti jūsų sprendimą. Kai patvirtinsite, jūsų planas bus pakeistas į pasirinktą arba grąžintas į nemokamą variantą nuo kitos atsiskaitymo datos.

Atkreipkite dėmesį, kad, priklausomai nuo jūsų plano sąlygų, gali būti taikomi tam tikri mokesčiai ar apribojimai už plano keitimą ar atsisakymą. Todėl rekomenduoju atidžiai perskaityti „Revolut“ teikiamas plano sąlygas, kad sužinotumėte apie bet kokius susijusius mokesčius ar apribojimus.

Jeigu kyla sunkumų ar neaiškumų, galite kreiptis į „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrių per pačią programėlę, kad gautumėte papildomą pagalbą.

+3Buvo naudinga
artiomas

Kaip uždaryti Revolut sąskaitą. Nebenoriu jos turėti, ką turėčiau daryt, kad visiškai atsisakyčiau Revolut paslaugų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artiomai, parašykite į Revolut live chat ir pasakykite, kad norite uždaryti sąskaitą. Prieš tai turėsite išsivesti visus pinigus iš ten.

+14Buvo naudinga
Aleksandras

Kaip uždaryti Revolut sąskaitą ir atgauti likutį pinigų.

+3Buvo naudinga
Vadimas Fedorinas

Mano saskaita buvo apvogta

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų