Paysera

Paysera logotipas
„Paysera“ - tai mokėjimų sistema, kurią valdo kompanija Paysera, UAB. Juridinis asmuo įsteigtas 2004 m., o 2012 m. Lietuvos banko sprendimu jai išduota elektroninių pinigų licencija, kuri suteikia teisę leisti elektroninius pinigus ir teikti mokėjimo paslaugas visose Europos Sąjungos šalyse. „Paysera” buvo pirmoji elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje. Bankai.lt manymu, ši įstaiga yra lyg elektroninis ir modernus bankas, kuris įvedė į bankinių mokėjimų rinką naujų vėjų ir konkurencingumo. Vienas iš „Paysera“ įkūrėjų yra generalinis direktorius Kostas Noreika, kuris su plėtros vadovu Liudu Kanapieniu reprezentuoja šią elektroninių mokėjimų bendrovę.

„Paysera“ - yra elektroninių atsiskaitymų lyderis Lietuvoje, o pasaulyje konkuruoja su tokiomis gerai žinomomis kompanijomis, kaip „PayPal“, „Webmoney“ ir panašiomis.

„Paysera“ elektroninių atsiskaitymų platformą mokėjimai.lt dar 2013 m. pervadino tarptautiniu pavadinimu „Paysera“. Šiuo metu ši mokėjimų sistema teikia gausybę skirtingų finansinių paslaugų: nemokama daugiavaliutė sąskaita, vietiniai ir tarptautiniai pervedimai, įmokų surinkimas SMS žinutėmis ir internetu, valiutos konvertavimas, saugus atsiskaitymas internete, nemokami atsiskaitymai už komunalines paslaugas ir daugelis kitų.

Vienas iš platformos pranašumų - paprastas kliento identifikavimas. Norint siųsti lėšas, tereikia žinoti gavėjo el. paštą ar telefono numerį. „Paysera“ savo klientams teikia ir pinigų išgryninimo paslaugas. Tai galima padaryti ne tik „Paysera“ skyriuje, bet ir visuose „PayPost“ skyriuose.

Ši mokėjimų sistema visame pasaulyje turi virš 200 000 registruotų klientų. Savo veiklą mokėjimų platformą išplėtė ne tik Lietuvoje ir Europos valstybėse, bet ir Rytų Europoje. „Paysera“ tikslas – paversti pasaulį vieta, kurioje elektroniniai mokėjimai neturi sienų, yra paprasti, greiti ir prieinami kiekvienam visur ir visada.

„Paysera” (Paysera, UAB) organizacinė struktūra

Kviečiame susipažinti su „Paysera” organizacine struktūra ir sužinoti kaip yra valdoma įmonė teikianti elektorninius atsiskaitymus.
Paysera organizacinė struktūra
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų