Paysera

Paysera logotipas
„Paysera“ - tai mokėjimų sistema, kurią valdo kompanija Paysera, UAB. Juridinis asmuo įsteigtas 2004 m., o 2012 m. Lietuvos banko sprendimu jai išduota elektroninių pinigų licencija, kuri suteikia teisę leisti elektroninius pinigus ir teikti mokėjimo paslaugas visose Europos Sąjungos šalyse. „Paysera” buvo pirmoji elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje. Bankai.lt manymu, ši įstaiga yra lyg elektroninis ir modernus bankas, kuris įvedė į bankinių mokėjimų rinką naujų vėjų ir konkurencingumo.

„Paysera“ - yra elektroninių atsiskaitymų lyderis Lietuvoje, o pasaulyje konkuruoja su tokiomis gerai žinomomis kompanijomis, kaip „PayPal“, „Webmoney“ ir panašiomis.

„Paysera“ elektroninių atsiskaitymų platformą mokėjimai.lt dar 2013 m. pervadino tarptautiniu pavadinimu „Paysera“. Šiuo metu ši mokėjimų sistema teikia gausybę skirtingų finansinių paslaugų: nemokama daugiavaliutė sąskaita, vietiniai ir tarptautiniai pervedimai, įmokų surinkimas SMS žinutėmis ir internetu, valiutos konvertavimas, saugus atsiskaitymas internete, nemokami atsiskaitymai už komunalines paslaugas ir daugelis kitų.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų