Swedbank bankas

Swedbank bankas logotipas

„Swedbank” banko ištakos Lietuvoje prasideda 1999 metais, kuomet Lietuvoje veiklą pradėjo bankas „Hansabank”. 2001 metais šis bankas įsigijo tuomet buvusį vieną didžiausią privatizuotą Lietuvos taupomąjį banką ir tapo vienu svarbiausių žaidėjų Lietuvos bankų rinkoje. 2005 metais „Hansabank” perleido savo akcijas švedų milžinei „Swedbank” ir 2008 metais „Hansabank” vardas Lietuvoje tapo „Swedbank”. Šis bankas teikia visas bankines paslaugas ir yra vienas lyderių Lietuvoje pagal klientų skaičių ir populiarumą, didelį dėmesį kreipia visiems klientų segmentams, o ypač jaunimui prisirišdami juos nuo pat vaikystės. Pagrindiniai „Swedbank” banko veidai žiniasklaidoje yra: Dovilė Grigienė (Valdybos pirmininkė), Nerijus Mačiulis (Vyriausias ekonomistas).

„Swedbank" - vienas pirmaujančių komercinių bankų mūsų šalyje, kuris teikia visas bankines paslaugas daugeliui privačių asmenų ir įmonių. Santykius su klientais teigia grindžiantis ilgalaikiu pasitikėjimu, suteikiant jiems finansiniams klausimams spręsti reikalingų priemonių ir žinių, kartu siūlant paprastus ir aiškius finansinius sprendimus. Savo veikla siekia skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų bei įmonių finansinę padėtį. Puoselėdami ilgalaikius santykius su klientais, nuolat rūpinasi savo paslaugų kokybe ir aptarnavimu - klausia ir klauso savo klientų.

„Swedbank“ Lietuvoje veikia kartu su antrinėmis įmonėmis: „Swedbank lizingas“, UAB, „Swedbank valda“, UAB, „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas.

Swedbank banko bankininkai
Nerijus Mačiulis
Swedbank banko vyr. ekonomistas
Dovilė Grigienė
Swedbank banko valdybos pirmininkė, administracijos vadovė
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų