Vertybiniai popieriai

Vertybiniai popieriai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vertybiniai popieriai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ramūnas

Yra banke VP už 3 eur, bet jomis biržoje neprekiaujama 10 metų, todėl negalima jų nei parduoti, nei išmesti. Bankas neuždaro sąskaitos, nes yra VP, taiko mokestį už jų saugojimą ir pataria pačiam ieškoti kur jas dėti. Negi šiais laikais reikia gatvėje ieškoti kas paims niekam nereikalingas akcijas? Ačiū už patarimus

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramūnai, dėkui už klausimą. Na, labai keista. Tikrai turėtų būti galimybė parašyti prašymą, kad uždaryti VP sąskaitą. Jeigu nepavyktų to padaryti, kreipkitės į Lietuvos banką - tikrai padės ir bankas suras variantų.

+4Buvo naudinga
Ramūnas

Susiradau VP turėtoją, su juo susitikome banke, ten pasirašėme dokumentus ir taip atsikračiau VP, iškarto uždariau sąskaitą. Atia swedbankams

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų