Vp sąskaita

Vp sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vp sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Romualda

Sveiki, ar gali Norvegijos pilietė padėti indėlį Lietuvos banke (Norvegiškomis kronomis). Pagarbiai

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romualda, dėkui už klausimą. Taip, tokia galimybė turėtų būti. Tik ne visi bankai priima indėlius Norvegijos kronomis, teks rinktis tarp Luminor ir Swedbank, kur gana brangu atsidaryti sąskaitą. Dėl detalesnių sąlygų reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais.

+3Buvo naudinga
Ramūnas

Yra banke VP už 3 eur, bet jomis biržoje neprekiaujama 10 metų, todėl negalima jų nei parduoti, nei išmesti. Bankas neuždaro sąskaitos, nes yra VP, taiko mokestį už jų saugojimą ir pataria pačiam ieškoti kur jas dėti. Negi šiais laikais reikia gatvėje ieškoti kas paims niekam nereikalingas akcijas? Ačiū už patarimus

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramūnai, dėkui už klausimą. Na, labai keista. Tikrai turėtų būti galimybė parašyti prašymą, kad uždaryti VP sąskaitą. Jeigu nepavyktų to padaryti, kreipkitės į Lietuvos banką - tikrai padės ir bankas suras variantų.

+4Buvo naudinga
Ramūnas

Susiradau VP turėtoją, su juo susitikome banke, ten pasirašėme dokumentus ir taip atsikračiau VP, iškarto uždariau sąskaitą. Atia swedbankams

Buvo naudinga
Gabrielius

Sveiki, nežinau ar čia jūsų sritis, turiu klausimą dėl investavimo į akcijas. Kur galima sužinoti ir sekti akcijų vertę įmonių, kurios savo akcijomis ne prekiauja vertybinių popierių biržoje? Žinau, kad tokių įmonių akcijomis prekiaujama per Šiaulių banką, bet vp sąskaitoje turint tokių akcijų, be įmonės pavadinimo ir akcijų skaičiaus jokia kitą informaciją neteikiama

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabrieliau, dėkui už klausimą. Pasidomėjome ir atsakymą pateikė Šiaulių banko rinkų ir iždo departamento makleris:

„Viešai neprekiaujamų įmonių akcijų objektyvios kainos (t.y. kainos, kurią lemia daugelio investuotojų siūloma pasiūla/ paklausa) nėra.

Neviešų įmonių akcijų kaina - kiekvieno akcininko/ investuotojo/ analitiko ir t. t. asmeninė nuomonė, paremta analize, lūkesčiais, rinkos išmanymu ir t. t.

Tokiomis akcijomis prekiaujama už biržos ribų, o kaina - pirkėjo ir pardavėjo derybų objektas.”

+6Buvo naudinga
Jolanta

Sveiki, norėčiau sužinoti, jeigu reikėtų nutraukti terminuoto indėlio sutartį anksčiau laiko, kokiomis sąlygomis galėčiau tai padaryti ir kada gaučiau pinigus? Kaip klientui finansiškai ir laiko atžvilgiu naudingiau: ar kad būtų pinigai pervesti į sąskaitą, ar išduoti grynais (jeigu padėta yra grynais apie 1000,00eur). Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Priklauso nuo to, kur dėjote indėlį, tačiau viską reikia daryti pagal sutartį ir sutarties sąlygose turi būti viskas parašyta kokie mokesčiai bus, per kiek laiko ir pan.

+5Buvo naudinga
Kristina

Turiu sąskaitas Citadele banke ir Swedbanke. Esu sena Swedbank klientė, bet atsidariau Citadelej sąskaitą dėl American express. Noriu padėti indėlį apie 50tūkst. eur, kodėl turėčiau dėti Swedbanke, jei Citadelė siūlo žymiai didesnes palūkanas? Ar yra kažkokių užslėptų niuansų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jeigu esate Citadele banko kliente ir matote, kad Swedbank palūkanos yra žemesnės, naudingiau indėlį dėti į Citadele. Nėra jokių užslėptų niuansų, kai indėlių sumos yra iki 100 000 eur, nes iki tokios sumos galios draudimas. Pamėginkite pasikalbėti asmeniškai su savo vadybininkais Swedbank ir Citadele bankuose, Jūsų indėlio suma gan nemaža, tad gal susiderėsite geresnius procentus.

+46Buvo naudinga
Administracija
Citadele bankas

Kviečiame sudaryti „Citadele“ banke terminuotojo indėlio sutartį ir gaukite dideles palūkanas už indėlį. „Citadele“ banko palūkanos už terminuotąjį indėlį, šiuo metu, yra vienos didžiausių.

Palūkanų norma priklauso nuo indėlio termino, t.y. kuo ilgesnis indėlio laikymo banke laikotarpis, tuo didesnės palūkanos mokamos. Išsamesnę informaciją apie metines palūkanas už terminuotuosius indėlius galite sužinoti čia: https://www.citadele.lt/privatiems/ikainiai/terminuotieji-indeliai/

Lojaliems klientams bankas siūlo net 4 galimybes, kaip galite gauti papildomas palūkanas už indėlius, daugiau informacijos galite sužinoti čia: https://www.citadele.lt/privatiems/taupymas/papildomos-palukanos/

Banke laikomi iki 100 000 eurų (345 280 litų) indėliai litais, JAV doleriais, eurais, Europos Sąjungos valstybių narių ir Europos ekonominės erdvės valstybių nacionalinėmis valiutomis yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatyta tvarka.

+16Buvo naudinga
Linas
Ar galima papildyti Kaupiamojo indėlio sąskaitą?
Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, kaupiamąjį indėlį galima papildyti. Su papildymu yra dar viena gudrybė, pvz. padėkite 100Lt indėlį 1 metam su didžiausiom palūkanom, ir jeigu turėsite atliekamų pinigų po 11 mėn., papildykite indėlio sąskaitą didele suma. Tokiu būdu per likusį vieną mėnesį uždirbsite gero % palūkanas. Pažengę bankai jau yra įsivedę šitos gudrybės apsaugas, tačiau dar yra įstaigų kur galima taip padaryti.

+46Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų