Dirbu su individualia veikla, daug nedeklaruotų pajamų, o deklaruotų nedaug. Ar galiu gauti būsto paskolą?

Sveiki. Noriu jūsų paklausti, ar įmanoma gaut būstui paskolą dirbant su individualia veikla? Paskutinius 5 metus dirbu su individualia veikla statybų srityje, o aplamai jau 12 metų su pertraukėlėm. Pajamos dažniausiai iš užsienio ir neblogos. Praėjusiu 2 metų kokie 25000e panašiai, žinoma tik išrašuose tai galiu įrodyt, deklaruota nedaug, kadangi užpernai deklaravau 40000lt lyg ir, bet bankai sako ale nelabai galim kuom padėt, tad deklaracija sumažėjo, nes bankam netiko. Mėnesinis įsipareigojimas 300e ir šiuo metu sėkmingai dirbu, lt pajamos iki 2000e, bet į rankas. Sąskaitoje vaikšto 1000e kas mėn, tad kaip jūs manot, jei deklaruota minimumas, tai neįmanoma gaut 55000e? Žinoma du butus turiu ir mašinas 2 vertės 10000e, ar Jie atsižvelgia į turimą turtą?

Stasys
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stasy, dėkui už klausimą. Deja, jeigu Jūsų pajamos yra nedeklaruotos, t.y. gaunate tik į sąskaitą ar grynais, bet niekaip nuo to nemokate mokesčių, tuomet būsto paskolos negausite. Bankui yra svarbu matyti, kad dirbate nuolatinį oficialų darbą ir gaunate nuolatines pajamas. Tačiau pajamos, nuo kurių nemokami mokesčiai - nesiskaito. Individualios veiklos pajamos - tinkamos. Užsienyje gaunamos pajamos - tinkamos, bet vėlgi, turi būti sutartys, kontraktai. Į turimą turtą bankai neatsižvelgia. Su minimumu paskolos negausite. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų