Ar galime gauti paramą įsigyti tam namui arba statyti naują?

Laba diena. Norėjau pasiteirauti dėl paramos jaunoms šeimoms gyvenamajam būstui įsigyti. Man 31, vyrui 33 metai esame susituokę, turime du vaikus (vienas su sunkia negalia). Abu dirbantys. Norime įsigyti arba statyti namą kaime, šiuo metu gyvename Kaune. 2017 metų vasarą nusipirkome sodybą su labai senu namu (nugriovimui, namui 120 metų). Pirkimo dokumentuose parašyta gyvenamasis namas. Šalimais nupirktos sodybos parduoda kitą namą, kurį pasitvarkius būtų galima gyventi. Ar galime gauti paramą įsigyti tam namui arba statyti naują, jeigu jau esame nupirkę sodybą, kurios būklė yra tik nugriovimui.

Aurelija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Dėl paramos galite pretenduoti ir tai reikia daryti savivaldybėje. Dabar dėl perkamo būsto, reikia žiūrėti, kad jis būtų 100% baigtumo. Taigi, kai vyksite į savivaldybę turite būti pasiruošę klausimą dėl galimybės įsigyti konkretų būstą ir žinoti ką ketinate įsigyti - savivaldybėje pakonsultuos.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų