Ar apskritai būsto paskola būtų įmanoma mūsų konkrečiu atveju?

Sveiki, Su vyru pradėjom domėtis paskolomis, bet situacija gana kebli. Apie 4-5 metus abu vykdėm individualias veiklas. Vyro pajamos buvo tikrai nedidelės, mano paskutinius 2 metus buvo apie 30-45 tūkstančiai/metus. Prieš kelis mėnesius įsteigiau savo vardu mažają bendriją, per sodrą nesu įdarbinta, tik išsimoku pinigus asmeninėm lėšom (esu vienintelė narė,savininkė). Individualią veiklą nutraukiau. Vyras neseniai įsidarbino įmonėje. Abiejų mėnesinės pajamos apie 1500€. Kiek maždaug reiktų palaukti prieš kreipiantis į banką dėl paskolos. Ar aplamai ji būtų įmanoma mūsų konkrečiu atveju? Man 33 metai, vyrui 38 metai, durime du vaikus. Ačiū!

Dovilė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Situacija įprasta, nieko naujo ir manau viskas yra gerai - įmanoma. Tiesiog jau šiuo metu su norimo būsto skelbimu ir savo situacija kreipkitės į TOP3 bankus ir savo miesto populiariausią kredito uniją. Susirinkite informaciją iš bankų ir unijos ir palyginkite. Nenusiminkite jeigu viename banke pasakys neigiamai, būtinai pereikite per visus. Iš bankų susirinkite rekomendacijas ką reikėtų daryti norint gauti būsto paskolą, ką pasikeisti ir pan. Tuomet žiūrėsite ar verta kažką keisti, darbintis savo įmonėje ir t.t. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų