Ar galima gauti paramą jei norime pirkti būstą Vilniuje?

Sveiki, gyvenu šiuo metu UK noriu grįžti į Lietuva. Esame jauna šeima, turime 1 vaiką. Ar galima gauti paramą jei norime pirkti būstą Vilniuje? Jei ne, ar galime Vilniaus rajone? Kiek laiko reikėtų pradirbti grįžus? Kokie turėtų būti mėnesiniai atlyginimai į rankas?

Laura
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Laukiame grįžtant! O norint gauti paramą ir paskolą turėsite pradirbti Lietuvoje bent 6 mėn. ir tik turėdami stažą tada pretenduoti į paskolą ir galbūt paramą. Dėl paramos idealiausiai būtų pradirbti visus metus, nes reikės pateikti pajamų deklaraciją už praėjusius metus, kurios teikiamos kiekvienų metų pradžioje kovo-balandžio mėnesiais. Atlyginimai dėl paramos gavimo negali viršyti nustatytų lygių, o taip pat turi būti pakankami norint gauti paskolą. Plačiau apie paramą būstui paskaitykite čia.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų