Turiu pažymą valstybės iš dalies finansuojamam būstui įsigyti, finansuoja 20 proc. pradinio įnašo

Laba diena, turiu pažymą valstybės iš dalies finansuojamam būstui įsigyti, finansuoja 20 proc. pradinio įnašo, iki 53 tūkst. eur būstui (maksimali finansuojama suma vienam asmeniui be šeimos). Noriu būstą statytis, bankas duotų norimą 60 tūkst. sumos paskolą. Ar galiu tikėtis iškarto gauti pradinį įnaša ir iš jo pirktis sklypą ir įrengti pamatus, kaip vyktų finansavimas ir pinigų pervedimas tokiu atveju ? AR pradinio įnašo sumą pervestų bankas iškarto, prieš perkant sklypą ?

Rūta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Bankai nefinansuoja sklypo pirkimo. Jį turite nusipirkti pats, pastatyti pamatus, dėžutę, įregistruoti statinį/adresą ir tuomet jau skolintis iš banko likusioms statyboms. Tuomet jau kai skolinsitės likusioms statybos, valstybė (bankas) padengs 20% paskolos sumos, tą kurią skolinsitės pagal projektą. Šiaip su namo statybomis ir parama būstui gali būti kėblu. Paprasčiau yra perkant tiesiog jau pastatytą namą ar butą.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų