Ką daryti su paskola? Kaip su banku nutraukti sutartį?

Sveiki, pabandysiu papasakoti susidariusią situaciją. 2008 metais tėvai pirko būstą, ir ėmė paskolą iš SEB banko. Tai metais bankas neturėjo draudimo paslaugos nelaimės/ mirties/ ligos atveju. Esama situacija yra tokia, kad paskolą už būstą tėvai turi mokėti dar apie 15 metų, bet šiuo metu, tėtis serga onkologine liga ir jo darbingumas yra tik 20 proc. mamai iki pensijos liko 3 metai. Ką daryti su paskola? kaip su banku nutraukti sutartį? kaip elgtis toliau? nes mama yra nebepajiegi finansiškai mokėti paskolos.

Ieva
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Turbūt realiausias variantas būtų parduoti būstą, kainos šiuo metu turėtų būti aukštesnės nei 2008 metais, todėl kiek dar liko paskolos sumokėtumėte bankui, o kas lieka - lieka tėvams. Taip pat pasikonsultuokite su banku ir išsiaiškinkite geriausius realius variantus, neatmesčiau galimybės nusisamdyti teisininką.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų