Ar C klasė reiškia kad sąlygos bus blogesnės arba kad paskolą visai bus nesuteikta?

Laba diena, su žmona imsime būsto paskolą. Bendros šeimos pajamos 2200e į rankas.(tik du asmenys). Tačiau mano kredito klasė tik C, žmonos smuktelėjo iki B, visuomet būdavo A. Po pirminio paskaičiavimo bankas pasiūlė 2,5% palūkanų, tačiau dbr prieš pasirašant sutartį pasakė kad bus dar kažkas tikrinama. Kiek laiko tai užtruks? Ir ar C klasė reiškia kad sąlygos bus blogesnės arba kad paskolą visai bus nesuteikta? Perkamo būsto suma viršija 100000e. Pradinį įnašą 15% savų lėšų turime.

Tomas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Nėra blogi Jūsų kredito reitingai, tai įprasti reitingai ir situacijos. Turėtumėte gauti paskolą. Į reitingų sudarymą įeina daug skirtingų faktorių, todėl neišsigąskite. Taip pat siūlyčiau nueiti ir į kitus bankus pasitikrinti sąlygas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2025 © Bankai.lt - bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų