Esu vairuotojas, didžiąją dalį pajamų gaunu dienpinigiais

Sveiki. Esam penkių asmenų šeima. Trys mažamečiai bei aš su žmona. Ketiname rašyti prašymą dėl subsidijos gavimo pirmajam būstui. Esam jaunesni nei 35 metų amžiaus. Nekilnojamojo turto neturime. Pajamos apie 2500 € mėn. Tačiau aš esu dirbantis lietuviškoje įmonėje vairuotoju ir didžiają dalį atlyginimo gaunu dienpinigiais. Norėjau pasiteirauti ar bankas išduodamas kreditą būstui skaičiuoja visas lėšas, ar tik matomas sodroje. Taip pat, norėjau pasiteirauti dėl būsto kvadrato nustatytos 505 € ribos. Kaip ji skaičiuojama? Ar skaičiuojamas bendras būsto plotas ar tik naudingas plotas? Dėkoju

Povilas
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Bankas, išduodamas kreditą būstui skaičiuoja TVARIAS pajamas ( kurios matosi per Sodra ). Dienpinigiai nėra laikomi tvariomis pajamomis ir bankai skaičiuoja nuo 50-70 proc.) . Tačiau visada galite kreiptis į kredito unijas, kurios į paskolos išdavimą žvelgia šiek tiek lanksčiau. Dėl klausimo apie būsto kvadrato nustatytos 505€ ribos jums tiksliau atsakys savivaldybėje. Mūsų žiniomis yra skaičiuojamas bendras būsto plotas.

+2Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų