Vairuotojas

Vairuotojas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vairuotojas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tomas

Sveiki, įmonėje (UAB) esu įvardintas kaip direktorius, bet esu ir tolimųjų reisų vairuotojas tuo pačiu. Įmonė turi tik vieną autovežį. Vienintelis įmonės akcininkas yra kitas asmuo. Konsultuojantis vadybininkas (dėl būsto paskolos) sakė, kad reikia pasižiūrėti darbo sutartį ir įvertinti kaip yra suderinamos dvi pareigybės. Kokios įtakos gali turėti tokia darbo sutartis ir įvardintos pareigos? Galbūt patarsite kaip tūrėtų būti pakoreguota darbo sutartis, kad nekiltų problemų su banku?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Povilas

Sveiki. Esam penkių asmenų šeima. Trys mažamečiai bei aš su žmona. Ketiname rašyti prašymą dėl subsidijos gavimo pirmajam būstui. Esam jaunesni nei 35 metų amžiaus. Nekilnojamojo turto neturime. Pajamos apie 2500 € mėn. Tačiau aš esu dirbantis lietuviškoje įmonėje vairuotoju ir didžiają dalį atlyginimo gaunu dienpinigiais. Norėjau pasiteirauti ar bankas išduodamas kreditą būstui skaičiuoja visas lėšas, ar tik matomas sodroje. Taip pat, norėjau pasiteirauti dėl būsto kvadrato nustatytos 505 € ribos. Kaip ji skaičiuojama? Ar skaičiuojamas bendras būsto plotas ar tik naudingas plotas? Dėkoju

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Bankas, išduodamas kreditą būstui skaičiuoja TVARIAS pajamas ( kurios matosi per Sodra ). Dienpinigiai nėra laikomi tvariomis pajamomis ir bankai skaičiuoja nuo 50-70 proc.) . Tačiau visada galite kreiptis į kredito unijas, kurios į paskolos išdavimą žvelgia šiek tiek lanksčiau. Dėl klausimo apie būsto kvadrato nustatytos 505€ ribos jums tiksliau atsakys savivaldybėje. Mūsų žiniomis yra skaičiuojamas bendras būsto plotas.

+2Buvo naudinga
Ieva

Sveiki, esu susituokusi, turim 6 m. vaika, man 28, vyrui 31 metai. Dirbam šiuo metu Marijampolėje, vyras tolimųjų reisų vairuotojas. Planuojame įsigyti būsta Kauno rajone, nes noriu ten įsidarbinti. Ar galime gauti lengvata būsto paskolai? Pradinio įnašo kompensavima?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Priklauso nuo individualaus vertinimo, tačiau taip, tai įmanoma. Su paramos būstui sąlygomis susipažinkite čia. Atminkite, kad paramos teikimas kolkas sustabdytas, nes laukiama naujojo paramos etapo pradžios.

+3Buvo naudinga
Monika

Laba diena, norėjau paklausti dėl dienpinigių. Vyras vairuotojas gauna visą algą į kortelę. Bet pavedimo skiltyje parašyta "su darbo sąlygom susijęs užmokestis". Algalapių nieks duoti nenori. Ar bankai skaičiuoja šiuo atveju tik algalapius, ar, tai kas pervedama į sąskaita?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Dienpinigiai, jeigu jie yra pastoviai mokami, tuomet įsiskaičiuoja į pajamas, tik mažesniu koeficientu. Skaičiuosis tai, kas persiveda į sąskaitą, taip pat žiūrės ir bendrą situaciją ir vertins individualiai Jūsų šeimos portretą.

+3Buvo naudinga
Laura

Esame 3-jų asmenų šeima. Norime įsigyti savo būstą. Pirmas rūpimas klausimas, kiek mėnesių reikia išdirbti norint gauti paskolą? Swedbanke buvom, reikia 6 mėn. vienam darbe išdirbti, kadangi vyras tolimųjų reisų vairuotojas, jam reikia 12 mėn. Įdomu kaip DNB banke? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Taip, bankai reikalauja minimalaus 6 mėn. išdirbimo laikotarpio, tačiau kuo ilgesnis tas laikotarpis tuo geriau. Priklausomai nuo profesijos ir aplinkybių tam tikroms profesijoms gali būti prašoma ir ilgesnio išdirbimo laikotarpio. Matomai Jūsų vyras pajamas gauna komandiruotpinigiais, todėl ir prašomas 12 mėn. laikotarpis. Jeigu atlyginimas būtų mokamas pilnas sodrinis, ne per komandiruotpinigius, tuomet manau pakaktų 6 mėn. Priklausomai nuo banko, sąlygos gali kisti, vertinama individualiai, tad rekomenduoju nuvykti į DNB banką ir pasiteirauti.

+4Buvo naudinga
Steponas

Sveiki, buvau keliuose bankuose, dėl būsto paskolos, NT esame jau išsirinkę, perkame per agentūrą. Bankai preliminariai vertina, kad būsto paskolą suteikti gali, pagal mano pajamas. Pajamos į rankas pagal vieno banko skaičiavimą 1560e kito 1455e, norima paskola 80000e. Kadangi esu tolimųjų reisų vairuotojas, tai tvarkytis visus reikalus su bankais turiu ribotą laiką, o ir iš bankų nėra konkretaus atsakymo dėl paskolos. Tai klausimas ar bankas gali duoti garantiją, kad išduos paskolą tokiai sumai, kol nėra turto vertinimo? Nes visur gi reikia laiko ir visos paslaugos kainuoja. Juolab ir pardavėjas yra užsienyje, jei nueisim daug kelio link paskolos, o bankas pasakys ne, tai būsim bereikalo, tiek as, tiek pardavėjas iššvaistę laiką ir pinigus.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Steponai, bankai niekada nesuteiks garantinio rašto dėl paskolos gavimo kol nebus NT vertinimo. Atlikti NT vertinimą užtrunka pora dienų, tad manau, jog tai nėra didelė problema, juo labiau, jog tai anksčiau ar vėliau teks padaryti. Jeigu problema išvykęs NT savininkas, tai žinokite, kad savininkas vertinimui nebūtinas, artimieji gali pateikti NT dokumentus, įleisti turto vertintoją nufotografuoti būstą ir atlikti turto vertinimą. Jeigu dėl laiko stokos reikalinga pagalba imant paskolą, visada galite kreiptis asmeniškai.

+4Buvo naudinga
Steponas

Sveiki, situacija tokia, esu tolimųjų reisų vairuotojas, o kaip žinoma jie uždirba tik minimumą, o visa kita dienpinigiai, tad mano atlyginimas su dienpinigiais gaunasi apie 1500-1600 į mėn. Turiu sūnų, bet gyvename nesusituokę, "sugyventinė" dabar yra motinystės atostogose, ir jos pajamos yra apie 260 eur į mėn., tad idomu, kokios galimybės gauti paskolą 50000-60000 įsigyti NT Klaipėdoje ar jos rajone, šioje situacijoje su bendraskoliu? Ir kaip bankas žiūri į paskolų išdavimą NT kuris nėra 100% baigtumo? P.s. esant reikalui, turėčiau laiduotojus. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Steponai, dėkoju už klausimą. Manyčiau, kad Jūsų galimybės (vertinant tik pagal pajamas ir jų kilmę) gauti norimo dydžio būsto paskolą yra realios. Kai kurie bankai vertins komandiruotpinigius 100% (jeigu jie yra stabiliai mokami 6-12 mėn.), kai kurie mažesnę dalį apie 50%. Beabejo, Jūsų kredito istorija ir visi kiti svarbūs paskolos išdavimui aspektai turi būti „tvarkingi”. Dėl baigtumo, priklausys nuo situacijos ir statytojų sutarčių su bankais. Gali būti įvairiai. Daugiau informacijos apie banko požiūrį į komandiruotpinigius rasite čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų