Būsto paskola tolimųjų reisų vairuotojui

Būsto paskola tolimųjų reisų vairuotojui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola tolimųjų reisų vairuotojui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Roberta

Sveiki. Norėčiau paklausti ar įmanoma gauti paskolą. Esam šeima turim du vaikučius, vyras dirba tolimųjų reisų vairuotoju 6 metus. I rankas atlyginimas 500€, gauna dienpinigiu i mėnesį 800€. Aš esu VPA antri metai i rankas gaunu 150€. Kreditingumo istorija B lygio. Bet vyras prieš 6 metus turėjo reikalų su anstoliais dėl laiku nesumokėtos kelų eismo taisyklių pažeidimo. Kreditų niekada nesam ėmę. Turim savo nedidelį nekilnojamą turtą, bendrabučio bloką. Norėtume paskolos 40000€ pradiniam inašui turime 25% tos sumos vertės. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Situacija nėra pati geriausia, tačiau reikia bandyti. Eikite į TOP3 bankus ir jeigu ten nepavyktų, bandykite kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Laura

Esame 3-jų asmenų šeima. Norime įsigyti savo būstą. Pirmas rūpimas klausimas, kiek mėnesių reikia išdirbti norint gauti paskolą? Swedbanke buvom, reikia 6 mėn. vienam darbe išdirbti, kadangi vyras tolimųjų reisų vairuotojas, jam reikia 12 mėn. Įdomu kaip DNB banke? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Taip, bankai reikalauja minimalaus 6 mėn. išdirbimo laikotarpio, tačiau kuo ilgesnis tas laikotarpis tuo geriau. Priklausomai nuo profesijos ir aplinkybių tam tikroms profesijoms gali būti prašoma ir ilgesnio išdirbimo laikotarpio. Matomai Jūsų vyras pajamas gauna komandiruotpinigiais, todėl ir prašomas 12 mėn. laikotarpis. Jeigu atlyginimas būtų mokamas pilnas sodrinis, ne per komandiruotpinigius, tuomet manau pakaktų 6 mėn. Priklausomai nuo banko, sąlygos gali kisti, vertinama individualiai, tad rekomenduoju nuvykti į DNB banką ir pasiteirauti.

+4Buvo naudinga
Igoris

Sveiki, Esu vedęs 31 metų vyras, oficialiai neišsiskyręs su žmona, tačiau jau kartu nebegyvename. Turime 3 vaikus tik vienas iš jų yra mūsų bendras, kiti 2 iš ankstesnės jos santuokos, dirbu vairuotoju atlyginimas yra minimalus ,o visi kiti yra dienpinigiai +-2600€ per mėnesį. Ar galėčiau gauti paskolą namui kurio vertė yra apie 120000€, turėdamas 20000€ pradinį įnašą, ir ar reiktų kokių leidimų iš buvusios žmonos, na oficialiai dar esamos. Dėkui

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą Igori. Patarčiau oficialiai išsiskirti ir tik tada derintis dėl būsto paskolos gavimo. Priklausomai nuo Jums paskirtų alimentų dydžio, kuriuos Jūs turbūt turėsite mokėti, tai įtakos ir banko sprendimą. Po skyrybų šeimos sudėtis pasikeis, o tai taip pat turės įtakos. Įprastai bankai vairuotojams išduoda būsto paskolas pateikus išrašus apie dienpinigius. Siūlau pereiti per didžiuosius 4 bankus ir susižinoti sąlygas. Kai kurie bankai gali atmesti Jūsų prašymą ar pasiūlyti prastesnes sąlygas dėl jiems nepriimtinų pajamų tipo (dienpinigiai). Jeigu visi bankai atsisakytų - bandykite finansuotis kredito unijose. Taip pat prieš derinantis svarbu žinoti konkretų turtą, kurį ruošiatės pirkti.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų