Išsiskyręs

Išsiskyręs. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „išsiskyręs“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ramūnas

Laba diena, esu 30% darbingas, esu išsiskyręs vaikas užaugintas, noriu įsigyti buteli bendrabučio tipo, reikia paskolos. Kokios sąlygos ir kur ją gauti? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Stepas

Sveiki, jei esu išsiskyręs ir turiu 2 mažamečius vaikus, ir planuoju imt buto paskolą, 20proc. Įnašo turėčiau savo, ar vaikų buvimas labai įtakos gausiu ar negausiu paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stepai, dėkui už klausimą. Taip, vaikų išlaikymas yra papildomos išlaidos, todėl tai gali įtakoti būsto paskolos gavimą, jeigu pajamos būtų nepakankamos. Tačiau kiekvienu atveju bankai vertina daugybę faktorių ir vertina Jūsų rizikingumą, tad n vien šios aplinkybės bus svarbios. Kreipkitės į skirtingus bankus ir sužinokite sąlygas Jūsų atveju.

+3Buvo naudinga
Kazys

Laba diena, situacija tokia esu išsiskyręs, su buvusiąja esame pasidalinę butą 1/2 dalim. Už butą dar mokama paskola taip pat padalinta 1/2 dalimi mokėti. Turim nepilnametį vaiką, jis gyvena su mama. Vyksta daug nesutarimų dėl buto, ar galiu aš savo dalį parduoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Galite susitaręs su banku ir savo buvusiąja. Tam reikėtų perrašyti sutartį, bet visame procese reikia visų pusių dalyvavimo (banko, buvusiosios ir Jūsų).

+3Buvo naudinga
Dovile

Sveiki, draugas turi sūnų ir dar nėra išsiskyręs. Norime kartu imti būsto paskolą. Ar turime tokią galimybę ar visų pirma reikia palaukti kol oficialiai bus nutraukta jo santuoka?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Jeigu norite imti kartu būsto paskolą, reikia, kad draugas būtų išsiskyręs.

+3Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, esu vienišas išsiskyręs vyras. Ar įmanoma man vienam gauti banko paskolą apie 50.000€ būstui įsigyti? Popierinė alga 750€ į rankas, gaunu apie 600€.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Jeigu neturite jokių kitų įsipareigojimų, tuomet galėtumėte galvoti apie 30-34 tūkst. eurų būsto paskolą. Didesnei sumai reikia didesnio atlyginimo.

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki, norėjau paklausti, esu išsiskyręs, įsipareigojimų jokių neturiu, bet moku alimentus, ar bankas juos skaito įsipareigojimu ar ne? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Įsipareigojimu nelaiko, bet laiko išlaidomis, kurios bus minusuojamos nuo gaunamų pajamų. Kreipkitės į bankus dėl tikslesnio vertinimu.

+4Buvo naudinga
Anton

Sveiki, norėčiau paklausti. Aš įdarbintas Lietuvos įmonėje, bet dirbu Vokietijoje, atlyginimas siekia 1300eur, čia kartu su dienpinigiais, bet esu išsiskyręs, turiu vieną vaiką, moku alimentus 150 eurų, kaip skaičiuotųsi man būsto paskola ar kaip vienam ar kaip su vaiku? Ir išvis ar yra šansas gauti paskolą apie 50000eur? Ir kaip skaičiuojami dienpinigiai šioje situacijoje, kai norisi imti būsto paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anton, dėkui už klausimą. Galimybės manau yra, tačiau priklausys nuo individualaus banko vertinimo. Priklausomai nuo to, kokia dalis yra dienpinigiai priklausys ir tai ar pakaks Jūsų pajamų gauti tokio dydžio paskolai. Nors žinau, kad buvo atvejų, jog vairuotojų pajamos iš dienpinigių, jeigu jos yra pastovios ir gaunamos stabiliai kas mėnesį 6-12 mėnesių buvo įvertintos teigiamai ir geru koeficientu. Tad galimybės yra, tačiau reikia žiūrėti individualiai. Aišku geriau būtų, jeigu visas atlyginimas būtų "sodrinis".

+5Buvo naudinga
Igoris

Sveiki, Esu vedęs 31 metų vyras, oficialiai neišsiskyręs su žmona, tačiau jau kartu nebegyvename. Turime 3 vaikus tik vienas iš jų yra mūsų bendras, kiti 2 iš ankstesnės jos santuokos, dirbu vairuotoju atlyginimas yra minimalus ,o visi kiti yra dienpinigiai +-2600€ per mėnesį. Ar galėčiau gauti paskolą namui kurio vertė yra apie 120000€, turėdamas 20000€ pradinį įnašą, ir ar reiktų kokių leidimų iš buvusios žmonos, na oficialiai dar esamos. Dėkui

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą Igori. Patarčiau oficialiai išsiskirti ir tik tada derintis dėl būsto paskolos gavimo. Priklausomai nuo Jums paskirtų alimentų dydžio, kuriuos Jūs turbūt turėsite mokėti, tai įtakos ir banko sprendimą. Po skyrybų šeimos sudėtis pasikeis, o tai taip pat turės įtakos. Įprastai bankai vairuotojams išduoda būsto paskolas pateikus išrašus apie dienpinigius. Siūlau pereiti per didžiuosius 4 bankus ir susižinoti sąlygas. Kai kurie bankai gali atmesti Jūsų prašymą ar pasiūlyti prastesnes sąlygas dėl jiems nepriimtinų pajamų tipo (dienpinigiai). Jeigu visi bankai atsisakytų - bandykite finansuotis kredito unijose. Taip pat prieš derinantis svarbu žinoti konkretų turtą, kurį ruošiatės pirkti.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų