Kaip skaičiuojami dienpinigiai iman būsto paskolą?

Sveiki, norėčiau paklausti. Aš įdarbintas Lietuvos įmonėje, bet dirbu Vokietijoje, atlyginimas siekia 1300eur, čia kartu su dienpinigiais, bet esu išsiskyręs, turiu vieną vaiką, moku alimentus 150 eurų, kaip skaičiuotųsi man būsto paskola ar kaip vienam ar kaip su vaiku? Ir išvis ar yra šansas gauti paskolą apie 50000eur? Ir kaip skaičiuojami dienpinigiai šioje situacijoje, kai norisi imti būsto paskola?

Anton
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anton, dėkui už klausimą. Galimybės manau yra, tačiau priklausys nuo individualaus banko vertinimo. Priklausomai nuo to, kokia dalis yra dienpinigiai priklausys ir tai ar pakaks Jūsų pajamų gauti tokio dydžio paskolai. Nors žinau, kad buvo atvejų, jog vairuotojų pajamos iš dienpinigių, jeigu jos yra pastovios ir gaunamos stabiliai kas mėnesį 6-12 mėnesių buvo įvertintos teigiamai ir geru koeficientu. Tad galimybės yra, tačiau reikia žiūrėti individualiai. Aišku geriau būtų, jeigu visas atlyginimas būtų "sodrinis".

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų