Nesutarimai

Nesutarimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nesutarimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agnė

Laba diena, turime žemės sklypą, padarėme kadastrinius matavimus, pasirodo kaimynu pirtis mūsų žemėje stovi, traukti jie jos nenori, gabaliuko žemės aplink pirtį išsipirkti nupirkti pas mus taip pat nenori, norėjau kreiptis į teismą, bet jie sako, kad tai yra banko nuosavybė, ar galiu tokiu atveju kreiptis į teismą? Taip pat jeigu tai yra banko nuosavybė ar jie gali toliau dastatynėti prie savo namo ar tos pačios pirties?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Kazys

Laba diena, situacija tokia esu išsiskyręs, su buvusiąja esame pasidalinę butą 1/2 dalim. Už butą dar mokama paskola taip pat padalinta 1/2 dalimi mokėti. Turim nepilnametį vaiką, jis gyvena su mama. Vyksta daug nesutarimų dėl buto, ar galiu aš savo dalį parduoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Galite susitaręs su banku ir savo buvusiąja. Tam reikėtų perrašyti sutartį, bet visame procese reikia visų pusių dalyvavimo (banko, buvusiosios ir Jūsų).

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki. Su buvusiu vyru turim 1 kamb. butą su paskola. Niekaip nesusitariam. Ne vienas neturim už ka bent jau kompensaciją išmokėt kitam. Jau 11 metų mokėta. Jis turi kita moterį, žada bandyti imt paskola, ar jam netrukdys dabartinis įsipareigojimas. Mokam nedaug tik 70€ į mėn. O turtas yra kaip asmeninė nuosavybė, nes ėmėm prieš buvusią santuoką. Kolkas labai ačiū už atsakymą. Yra nepilnametis vaikas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Kai bus vertinama vyro kredito istorija ir turimi įsipareigojimai, tuomet jam bus priskaičiuoti šie įsipareigojimai ir įtakos būsto paskolos gavimą. Nebent vyro pajamos yra didelės ir tie 70 EUR įtakos jam neturės.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų