Nesutarimai

Nesutarimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nesutarimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kazys

Laba diena, situacija tokia esu išsiskyręs, su buvusiąja esame pasidalinę butą 1/2 dalim. Už butą dar mokama paskola taip pat padalinta 1/2 dalimi mokėti. Turim nepilnametį vaiką, jis gyvena su mama. Vyksta daug nesutarimų dėl buto, ar galiu aš savo dalį parduoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Galite susitaręs su banku ir savo buvusiąja. Tam reikėtų perrašyti sutartį, bet visame procese reikia visų pusių dalyvavimo (banko, buvusiosios ir Jūsų).

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki. Su buvusiu vyru turim 1 kamb. butą su paskola. Niekaip nesusitariam. Ne vienas neturim už ka bent jau kompensaciją išmokėt kitam. Jau 11 metų mokėta. Jis turi kita moterį, žada bandyti imt paskola, ar jam netrukdys dabartinis įsipareigojimas. Mokam nedaug tik 70€ į mėn. O turtas yra kaip asmeninė nuosavybė, nes ėmėm prieš buvusią santuoką. Kolkas labai ačiū už atsakymą. Yra nepilnametis vaikas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Kai bus vertinama vyro kredito istorija ir turimi įsipareigojimai, tuomet jam bus priskaičiuoti šie įsipareigojimai ir įtakos būsto paskolos gavimą. Nebent vyro pajamos yra didelės ir tie 70 EUR įtakos jam neturės.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų