Įsipareigojimas bankui

Įsipareigojimas bankui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „įsipareigojimas bankui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marija

Sveiki, gyvename dviese su draugu, man 20, draugui 21 metai. Mano pajamos į mėnesį 900 eurų į rankas, o draugo 800 eurų į rankas. Kokios paskolos galėtumėme tikėtis iš banko? Jokių įsipareigojimų neturime. Ir ar būsto paskolos gavimui turi reikšmę mūsų su draugu statusas?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ingrida

Laba diena. Ar galima pradinį įnašą iš dalies padengti skolintomis lėšomis iš fizinio asmens - giminaičio? Ar tokią paskolą reiktų atskleisti bankui ir jam reiktų pateikti sutartį ir jis šią paskolą įskaičiuotų į paskolos gavėjų finansinius įsipareigojimus? Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Jeigu bankas paklaus iš kur gavote pinigus pradiniam įnašui ir pasakysite, kad skolinotės, turėsite parodyti kokiomis sąlygos ir tai bus įskaičiuota kaip įsipareigojimas. Imant paskolą privalote pateikti įsipareigojimus. Tačiau daug kas nepateikinėja ir tai nėra saugu. Pradiniam įnašui turite būti sukaupęs savų pinigų, taip saugiausia, kad žinote kaip elgtis su pinigais. Jeigu skolinsitės ir apeidinėsite šį reikalavimą, ateityje gali būti problemų susidūrus su finansiniais sunkumais.

+3Buvo naudinga
Daiva

Sveiki. Su buvusiu vyru turim 1 kamb. butą su paskola. Niekaip nesusitariam. Ne vienas neturim už ka bent jau kompensaciją išmokėt kitam. Jau 11 metų mokėta. Jis turi kita moterį, žada bandyti imt paskola, ar jam netrukdys dabartinis įsipareigojimas. Mokam nedaug tik 70€ į mėn. O turtas yra kaip asmeninė nuosavybė, nes ėmėm prieš buvusią santuoką. Kolkas labai ačiū už atsakymą. Yra nepilnametis vaikas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Kai bus vertinama vyro kredito istorija ir turimi įsipareigojimai, tuomet jam bus priskaičiuoti šie įsipareigojimai ir įtakos būsto paskolos gavimą. Nebent vyro pajamos yra didelės ir tie 70 EUR įtakos jam neturės.

+3Buvo naudinga
Stasys

Sveiki. Noriu jūsų paklausti, ar įmanoma gaut būstui paskolą dirbant su individualia veikla? Paskutinius 5 metus dirbu su individualia veikla statybų srityje, o aplamai jau 12 metų su pertraukėlėm. Pajamos dažniausiai iš užsienio ir neblogos. Praėjusiu 2 metų kokie 25000e panašiai, žinoma tik išrašuose tai galiu įrodyt, deklaruota nedaug, kadangi užpernai deklaravau 40000lt lyg ir, bet bankai sako ale nelabai galim kuom padėt, tad deklaracija sumažėjo, nes bankam netiko. Mėnesinis įsipareigojimas 300e ir šiuo metu sėkmingai dirbu, lt pajamos iki 2000e, bet į rankas. Sąskaitoje vaikšto 1000e kas mėn, tad kaip jūs manot, jei deklaruota minimumas, tai neįmanoma gaut 55000e? Žinoma du butus turiu ir mašinas 2 vertės 10000e, ar Jie atsižvelgia į turimą turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stasy, dėkui už klausimą. Deja, jeigu Jūsų pajamos yra nedeklaruotos, t.y. gaunate tik į sąskaitą ar grynais, bet niekaip nuo to nemokate mokesčių, tuomet būsto paskolos negausite. Bankui yra svarbu matyti, kad dirbate nuolatinį oficialų darbą ir gaunate nuolatines pajamas. Tačiau pajamos, nuo kurių nemokami mokesčiai - nesiskaito. Individualios veiklos pajamos - tinkamos. Užsienyje gaunamos pajamos - tinkamos, bet vėlgi, turi būti sutartys, kontraktai. Į turimą turtą bankai neatsižvelgia. Su minimumu paskolos negausite. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Linas

Laba diena, kreipiausi į 2 bankus dėl buto paskolos, vienas jau davė atsakymą teigiamą, o kitas dar nedavė. Norėčiau paklausti jei tarkim iš davusio banko paimsiu garantinį raštą, o vėliau gausiu atsakymą iš antro banko, kuris man pasirodys patrauklesnis, ar galėsiu toliau bendradarbiauti su antru banku? Ar tas garantinio rašto paėmimas mane įpareigoja imti paskolą tik iš to banko ir nieko keist nebegaliu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, dėkui už klausimą. Garantinio rašto gavimas neįpareigoja imti būsto paskolą būtent iš to banko. Juk gali dėl įvairių priežasčių ir nebeįvykti sandoris ar būstas būti nebeparduodamas ir panašiai. Žinoma, reikia žiūrėti ką pasirašysite su banku, bet turėtų būti taip, kad gavę garantinį raštą Jūs neįsipareigojate finansuotis.

+3Buvo naudinga
Artūras

Labas vakaras. Ruošiuosi imti būsto paskolą iš DNB banko. Norėčiau fiksuotų palūkanų, bet neapsisprendžiu, 5 ar 10 metų. Ar neblogos palūkanos penkiems metams 2,2proc, o dešimčiai 2,8proc., jei pajamos 800+e į mėnesį? Ar dar galima būtų pasiderėti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Paskolos palūkanos priklauso nuo perkamo turto, šeimos sudėties/pajamų, įsipareigojimų, Jūsų perspektyvų ir t.t. Pasiūlyti fiksuotų palūkanų dydžiai, kuriuos išvardinote nėra nei labai geri, nei labai prasti. Žinoma, lyginant su kintamomis palūkanomis - fiksuotų palūkanų dydžiai labai dideli. Derėtis visuomet reikia, tačiau tam turite turėti pagrindą. 10 metų įsipareigojimas fiksuoti palūkanas bankui yra rizikingas, taip pat ir Jums gali būti pelningas arba nuostolingas, jeigu bendros skolinimosi palūkanos per ateinančius 10 metų didės arba mažės.

Rinktis fiksuotas ar kintamas paskolos palūkanas turite spręsti pats, nes nieks nežino kas bus po 2, 5 ar 10 metų. Tai kiekvienos šeimos apsisprendimas ir Jūsų ateities prognozės arba noro gyventi ramiai išraiška:) Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų