Būsto paskola su buvusiu vyru

Būsto paskola su buvusiu vyru. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola su buvusiu vyru“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vaida

Sveiki, kokiu atveju bendraskolis gali išstoti iš bedraskolio prievolės? Paskolos gavimo metu su sutuoktiniu ėmėme būsto paskola dviese, aš buvau bendraskolė. Visada paskolos įmokas mokėjo sutuoktinis, kuris po skyrybų susitvarkė dokumentus, kad savininkas išmokėjimo atveju tik jis ir toliau moka įmokas. Būste gyvena jis su nauja šeima - o aš likau bendraskolė tik banko dokumentuose. Tad klasuimas: ar yra galimybė kažkokiu būdu nebebūti bendraskoliu? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Reikia gauti banko sutikimą ir persirašyti su banku sutartį, kad nefigūruotumėte sutartyje. Sutarties keitimas gali kainuoti ir gali pasikeisti sąlygos, nes reikės viską iš naujo pervertinti. Turite kreiptis su buvusiu vyru į banką dėl galimybių.

+3Buvo naudinga
Sabina

Susidūriau su tokia pat situacija. Bet buvęs vyras kategoriškai atsisako daryti šią procedūrą. Reiškia esu priversta būti bendraskole. Ar galima be buvusio sutuoktinio tai padaryti?

+1Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Prieš 15 metų kartu su dabar jau buvusiu vyru pirkome būstą imdami paskolą iš banko. Paskola suteikta vyrui, aš laiduotoja. Jau 4 metai po skyrybų. Nuosavybė liko vyrui bendru mūsų sutarimu ir visi su paskola susiję įsipareigojimai. Aš likau laiduotoja. Buvęs vyras turi kitą šeimą ir jie gyvena tame bute. Aš su bendrais mūsų vaikais esu priversta nuomotis būstą. Šiuo metu noriu pirkti būstą ir imti paskolą. Buvimas laiduotoja ex vyro paskoloje mane riboja. Ex vyras gražiuoju nesutinka mane paleisti nuo laidavimo, nes pasikeičia paskolos sąlygos ir mėnesinė įmoka padidėja. Kokiu būdu galėčiau atsikratyti laidavimo atsakomybės? Ar kreipimasis į teismą padėtų? Ar gali bankas įpareigoti ex vyrą susirasti kitą laiduotoją, nes kaip minėjau, buvimas laiduotoja šioje paskoloje riboja mano galimybę pagerinti vaikų gerbūvį, t.y. įsigyti nuolatinį būstą ir tokiu būdu išvengti nuolatinio kraustymosi. Būčiau dėkinga už komentarą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Taip, jeigu nepavyksta susitarti gražiuoju, kreipkitės į teismą - tikiu, kad bus galimybės, nes turtas kaip ir priklauso Jums abiems, bet naudojasi jis vienas, todėl galimi įvairūs variantai. Taip pat pasikalbėkite su banku ir paaiškinkite situaciją, jeigu bankai nesileistų į kalbas, ieškokite teisininko pagalbos. Tik noriu priminti, kad imdami paskolą, sutartyje Jūs įsipareigojote kartu su vyru grąžinti paskolą, todėl sutartis yra stipri ir reikia ieškoti būdų kaip iš jos išeiti.

+5Buvo naudinga
Smiltė

Sveiki, mano dukra išsiskyrė, prieš tai su buvusiu vyru pasiėmė būsto paskolą. Skyrybų teismas paliko butą dukrai, bet laiduotoju liko ir buvęs žentas. Dabar aš noriu prisiimti jo įsipareigojimus bankui, tapti laiduotoja. Mano atlyginimas stabilus ir daugiau, nei pakankamas paskolai gražinti. Ar bankas gali keisti palūkanas, jei aš tapčiau laiduotoja? Ar gali prašyti kitokio užstato, jei jau pats butas yra už jų paskolą? Kokios gali būti kitos banko sąlygos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Smilte, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo sutarties, kurią pasirašė Jūsų dukra su banku. Reikia žiūrėti kokie yra sutarties keitimo mokesčiai ir sąlygos ir ar bankas gali kelti palūkanas pasikeitus laiduotojui, viskas turi būti parašyta sutartyje. Kreipkitės į banką dėl situacijos išaiškinimo. Parašykite kaip sekėsi atlikti laiduotojo keitimo procedūrą, įdomu.

+4Buvo naudinga
Daiva

Sveiki. Su buvusiu vyru turim 1 kamb. butą su paskola. Niekaip nesusitariam. Ne vienas neturim už ka bent jau kompensaciją išmokėt kitam. Jau 11 metų mokėta. Jis turi kita moterį, žada bandyti imt paskola, ar jam netrukdys dabartinis įsipareigojimas. Mokam nedaug tik 70€ į mėn. O turtas yra kaip asmeninė nuosavybė, nes ėmėm prieš buvusią santuoką. Kolkas labai ačiū už atsakymą. Yra nepilnametis vaikas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Kai bus vertinama vyro kredito istorija ir turimi įsipareigojimai, tuomet jam bus priskaičiuoti šie įsipareigojimai ir įtakos būsto paskolos gavimą. Nebent vyro pajamos yra didelės ir tie 70 EUR įtakos jam neturės.

+3Buvo naudinga
Justina

Laba diena, Dabar jau su buvusiu vyru 2007 metais esame paėmę būsto kreditą. Kreditas yra išduotas buvusio vyro vardu, aš sutartyje esu įvardinta kaip sutuoktinė. Jau 10 metų viena pati moku kasmėnesines įmokas, tačiau bankas VMI kasmet deklaruoja, kad įmokas moka ir išlaidas patiria buvęs vyras. Tačiau buvęs vyras nė cento nemoka, aš ir nereikalauju ir to nereikia. Ar gali bankas pakeisti sutarties salygas ir sukeisti mus su buvusiu vyru vietomis, kad galėtų teisingai deklaruoti VMI? Turiu kol kas buvusio vyro įgaliojimą tvarkyti visus dokumentus susijusius su būsto paskola. Ar bankas teisus sakydamas, kad tokioje situacijoje jis nieko negali padaryti? Jokių pakeitimų be buvusio vyro daryti negali, nors ir turiu įgaliojimą? Deja vyras bedarbis, turintis priklausomybę, su juo susisiekti nėra galimybės, ar tikrai tokioje situacijoje bankas nieko pakeisti negali? Dėkoju už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Sutarties keitimas yra įmanomas. Esant tokioms aplinkybėms, natūralus Jūsų noras ir poreikis. Asmeniškai manau, kad bankas turėtų pakeisti sutarties sąlygas. Tačiau reikia išsiaiškinti kas yra parašyta sutartyje norint keisti sutarties sąlygas ir kokius mokesčius turėsite mokėti. Įdomi situacija, būtinai kreipkitės ir reikalaukite, labai įdomi banko pozicija, jeigu galite praneškite ką ir kuris bankas sako atsisakydami pakeisti šią salygą.

+4Buvo naudinga
Algimanta

Sveiki gyvename su buvusiu vyru Anglijoje jau 5 metai, turime nuolatinius darbus, per abudu uždirbame apie 3000 svarų, turime du vaikus, ir norime pirkti namą Anglijoje. Tiesiog domina palūkanos, nes pas mus Anglijoje gan ne mažos palūkanos. Jeigu reiktų turim laiduotojus tėvus, kurie ištikro turi daug turto ir galėtų už mus laiduoti, o suma butų kurios mums reikia 220000 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algimanta, dėkui už klausimą. Pagal aprašytą situaciją manau Lietuvos bankai neišduos būsto paskolos įsigyti turtui Anglijoje. Jeigu dirbate ir gyvenate Anglijoje, turite imti būsto paskolą Anglijos banke.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų