Buvęs vyras

Buvęs vyras. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „buvęs vyras“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kristina

Laba diena, Norime su vyru iš banko pasiimti paskolą apie 20000€. Situacija yra tokia : Abu neturime bendrų vaikų. Aš iš pirmos santuokos turiu sūnų kurį augina buvęs vyras bendru susitarimu nesame paskyrę jokių elementų. Mano vyras iš pirmos santuokos auginą dukrą ir jam yra paskirti elementai 150€/mėn. Abu metus laiko dirbame užsienyje per lietuvišką agentūrą. Mūsų atlyginimas rodomas Sodrai yra minimumas plius gauname komandiruotpinigius. Kokia galimybe gauti būsto paskolą? Ar galimą gauti paskolą įkeičiant butą kurį norime įsigyti? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Agne

Laba diena , esu išsiskyrusi , ir po teismo sprendimo aš likau savininkė buto. O buves vyras moketojas. Norint parduoti buta , ar as galiu gauti viena banko leidimo ji parduoti , ar reikia kad ir buves vyras uzpildytu prasyma ?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Vaida

Sveiki, kokiu atveju bendraskolis gali išstoti iš bedraskolio prievolės? Paskolos gavimo metu su sutuoktiniu ėmėme būsto paskola dviese, aš buvau bendraskolė. Visada paskolos įmokas mokėjo sutuoktinis, kuris po skyrybų susitvarkė dokumentus, kad savininkas išmokėjimo atveju tik jis ir toliau moka įmokas. Būste gyvena jis su nauja šeima - o aš likau bendraskolė tik banko dokumentuose. Tad klasuimas: ar yra galimybė kažkokiu būdu nebebūti bendraskoliu? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Reikia gauti banko sutikimą ir persirašyti su banku sutartį, kad nefigūruotumėte sutartyje. Sutarties keitimas gali kainuoti ir gali pasikeisti sąlygos, nes reikės viską iš naujo pervertinti. Turite kreiptis su buvusiu vyru į banką dėl galimybių.

+3Buvo naudinga
Sabina

Susidūriau su tokia pat situacija. Bet buvęs vyras kategoriškai atsisako daryti šią procedūrą. Reiškia esu priversta būti bendraskole. Ar galima be buvusio sutuoktinio tai padaryti?

+1Buvo naudinga
Renata

Sveiki. 2008m. su vyru paėmėm 40000€ paskolą būstui įsigyti. Taip susiklostė jog prieš 4metus išsiskyrėme, draugišku susitarimu: aš perėmiau paskolos mokėjimą, o jis sutiko likti laiduotoju, kad nereiktų keisti sąlygų. Paskola visada sumokama laiku, mano kreditingumo istorija puiki. Šiuo metu paskolos yra likę 24000 €, palūkanos 0,5%, tad sąlygos labai geros, bet buvęs vyras nori "nusiimti" laidavimą. Ar įmanoma tai padaryti nekeičiant esminių sutarties sąlygų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Atsakymas priklausys nuo banko sprendimo, nes reikės keisti sutartį. Todėl reikia derintis su banku ar pasikeis maržos dydis ir kiti sutarties punktai. Tik bankas atsakys. Pasidalinkite patirtimi, kai gausite atsakymą iš banko - bus visiems naudinga ateityje. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Prieš 15 metų kartu su dabar jau buvusiu vyru pirkome būstą imdami paskolą iš banko. Paskola suteikta vyrui, aš laiduotoja. Jau 4 metai po skyrybų. Nuosavybė liko vyrui bendru mūsų sutarimu ir visi su paskola susiję įsipareigojimai. Aš likau laiduotoja. Buvęs vyras turi kitą šeimą ir jie gyvena tame bute. Aš su bendrais mūsų vaikais esu priversta nuomotis būstą. Šiuo metu noriu pirkti būstą ir imti paskolą. Buvimas laiduotoja ex vyro paskoloje mane riboja. Ex vyras gražiuoju nesutinka mane paleisti nuo laidavimo, nes pasikeičia paskolos sąlygos ir mėnesinė įmoka padidėja. Kokiu būdu galėčiau atsikratyti laidavimo atsakomybės? Ar kreipimasis į teismą padėtų? Ar gali bankas įpareigoti ex vyrą susirasti kitą laiduotoją, nes kaip minėjau, buvimas laiduotoja šioje paskoloje riboja mano galimybę pagerinti vaikų gerbūvį, t.y. įsigyti nuolatinį būstą ir tokiu būdu išvengti nuolatinio kraustymosi. Būčiau dėkinga už komentarą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Taip, jeigu nepavyksta susitarti gražiuoju, kreipkitės į teismą - tikiu, kad bus galimybės, nes turtas kaip ir priklauso Jums abiems, bet naudojasi jis vienas, todėl galimi įvairūs variantai. Taip pat pasikalbėkite su banku ir paaiškinkite situaciją, jeigu bankai nesileistų į kalbas, ieškokite teisininko pagalbos. Tik noriu priminti, kad imdami paskolą, sutartyje Jūs įsipareigojote kartu su vyru grąžinti paskolą, todėl sutartis yra stipri ir reikia ieškoti būdų kaip iš jos išeiti.

+5Buvo naudinga
Lina

Sveiki, buvau ištekėjusi ir kartu su vyru paėmusi būsto kreditą. Kreditą mokėjo vyras, aš buvau kaip sutuoktinė laiduotoja. Dabar esu išsiskyrusi, būstas ir turtas likę vyrui ir jis kol kas moka paskolą. Aš viena auginu vaiką, vaikas turi mano pavardę, alimentų nėra. Dirbu, daugiau jokių pajamų negaunu. Ar pagal įstatymus aš vis dar galiu būti laiduotoja? Ar neturėtų bankas inicijuoti sutarties pakeitimo dėl laiduotojo garanto užtikrinimo? Visą laiką gyvenu ant tiksinčios bombos, nes buvęs vyras, bet kada, gali nustoti mokėti paskolą. Ar yra kokia nors apsauga man, kaip vienišai mamai? Prašau padėkite. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Na, turtas kaip suprantu dar yra abiejų, skyrybų metu turėjote susitvarkyti šį reikalą. Nedelskite, išsispręskite situaciją banke ir su teisininkais.

+4Buvo naudinga
Lina

Dėkui už atsakymą. Kaip minėjau anksčiau, po skyrybų turtas likęs vyrui ir viskas perregistruota Registrų centre jo vardu. Aš turto neturiu, tik esu paskolos laiduotoja. Į banką kreipiausi, tačiau jie nieko keisti nenori. Nežinau kokiais įstatymais remiantis, turėčiau inicijuoti banką peržiūrėti paskolos sutartį ir, kad jis prašytų mano buvusį vyrą ieškoti naujo laiduotojo. Prašau padėkite.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūs turite turėti sutartį su banku kurią pasirašėte. Turite reikalauti esamos sutarties ir su turima sutartimi kreiptis į teisininkus dėl galimybių nutraukti laidavimą esamai paskolai.

+4Buvo naudinga
Viktorija

Laba diena, Santuokoje su vyru pasiimėme paskolą būstui (esu Baltarusijos pilietė), susilaukėme vaiko, bet išsiskyrėme. Vyras paliko mane su vaiku gyventi bute, jis moka paskolą, bet skyrybų sutartyje buvo įrašytas punktas, kad aš prižiūrėsiu būstą ir mokėsiu komunalinius mokesčius. Šiuo metu turiu skolų komunalinėms įstaigoms. Mano klausimai: 1. Ar bankas gali atimti būstą už komunalinių mokesčių nemokėjimą? 2. Ar buvęs vyras gali prisiteisti eiti gyventi į tą butą (apeliuodamas tuo, kad negaliu jo išlaikyti, nes turiu skolų) kartu prisiteisdamas ir vaiko priežiūrą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai gali, nes auginate vaiką, kadangi esate su vaiku, tai labai sunku būtų iškeldinti, tačiau prasidės anstoliai ir daugiau turėsite problemų. Pagal įstatymus, tol kol bus Jums priskirta vaiko globa, Jūs turite teisę gyventi tame bute iki kol vaikui sukaks 18 metų, o taip pat butas priklauso Jums abiems lygiomis teisėmis, jeigu sutartis nesako kitaip. Reikia žiūrėti į tai, ką pasirašėte skyrybų sutartyje. Bet rizika netekti globos, jeigu neturite sąlygų išlaikyti vaiką yra. Labai svarbu turėti nuolatinį darbą ir nesielgti blogai, ką galėtų panaudoti teisme kaip atmestinį rūpinimąsi vaiku.

+3Buvo naudinga
xxx

Sveiki, išsiskyriau su vyru, turim bendrą butą su paskola, kurią per pus mokame, ar įmonama butą persirašyti sau su visa paskola? Esu dirbanti, 3 metų sūnus yra. Kokios turi būti pajamos, kad paskolą ir butą persirašyti sau? Buvęs vyras sutinka perrašyt.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Taip, galimybė yra. Pajamos priklauso nuo paskolos sumos. Kreipkitės į banką išsamiai konsultacijai ir situacijos įvertinimui.

+3Buvo naudinga
rosita

Sveiki. Ar įmanoma gauti paskolą būstui mamai auginant 1 vaikutį 3metukų, atlygimas iki 500e. Įsipareigojimų neturiu. Buvęs vyras dar moka alimentus ar jie skaičiuojasi imant paskolą? Ačiū jums už informaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rosita, dėkui už klausimą. Manau reikia bandyti, paramos įstatyme parašyta, kad parama suteikiama šeimoms (vyras su žmona su vaiku), tačiau esant tokiai situacijai gali būti išduodama pažyma esant ir vienai.

+4Buvo naudinga
Justina

Laba diena, Dabar jau su buvusiu vyru 2007 metais esame paėmę būsto kreditą. Kreditas yra išduotas buvusio vyro vardu, aš sutartyje esu įvardinta kaip sutuoktinė. Jau 10 metų viena pati moku kasmėnesines įmokas, tačiau bankas VMI kasmet deklaruoja, kad įmokas moka ir išlaidas patiria buvęs vyras. Tačiau buvęs vyras nė cento nemoka, aš ir nereikalauju ir to nereikia. Ar gali bankas pakeisti sutarties salygas ir sukeisti mus su buvusiu vyru vietomis, kad galėtų teisingai deklaruoti VMI? Turiu kol kas buvusio vyro įgaliojimą tvarkyti visus dokumentus susijusius su būsto paskola. Ar bankas teisus sakydamas, kad tokioje situacijoje jis nieko negali padaryti? Jokių pakeitimų be buvusio vyro daryti negali, nors ir turiu įgaliojimą? Deja vyras bedarbis, turintis priklausomybę, su juo susisiekti nėra galimybės, ar tikrai tokioje situacijoje bankas nieko pakeisti negali? Dėkoju už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Sutarties keitimas yra įmanomas. Esant tokioms aplinkybėms, natūralus Jūsų noras ir poreikis. Asmeniškai manau, kad bankas turėtų pakeisti sutarties sąlygas. Tačiau reikia išsiaiškinti kas yra parašyta sutartyje norint keisti sutarties sąlygas ir kokius mokesčius turėsite mokėti. Įdomi situacija, būtinai kreipkitės ir reikalaukite, labai įdomi banko pozicija, jeigu galite praneškite ką ir kuris bankas sako atsisakydami pakeisti šią salygą.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų