Jei noriu pirkti sodybą už 16 tūkstančių eurų, tai bankas ją vertina 16 tūkstančių?

Jei noriu pirkti sodybą už 16 tūkstančių eurų, tai bankas ją vertina 16 tūkstančių? Ir gali man duoti tą sumą? pradinį įnašą turėtume 15-20 %. Ir jei bankas įvertina būsto vertę kaip mažesnę tai klausimas, Ar galima gauti būsto paskolą įkeičiant ne tą būstą, kurį perki, o kitą, kurį jau turi? Pvz: jei turiu namą, kurio vertė 100 tūkstančių, ar galiu jį užstatyti ir gauti būsto kreditą nusipirkti sodybą, kurios vertė 16 tūkstančių eurų? Mano ir žmonos pajamos kartu sudėjus yra apie 850 eurų. Pradinį įnašą turime.

Liudvikas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liudvikai, dėkui už klausimą. Dėl turto vertės tai tik turto vertintojas pasakys kiek ta sodyba yra verta ir pagal tai būtų suteikiamas kreditas. Nesvarbu, kad mokėsite 16 tūkst., bet jeigu turto vertintojas įvertins mažiau, tai bankas galės tik tiek finansuoti, kiek turto vertintojas nustatė. Dėl pradinio įnašo tai individualu ir bankas, įvertinęs situaciją pasakys. Ir perkant sodybą, čia nelabai skaitysis kaip būsto pirkimas, čia bus šiek tiek kitokios sąlygos. Kreipkitės į bankus individualiam vertinimui. Parašykite kaip sekėsi, įdomu.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų