Kiek reikėtų pajamų į rankas, kad gautume paskola?

Sveiki. Esu vedęs. Turiu 2 vaikus. Man 29m. Žmona nedirba. Aš vienas, gaunu į rankas 750e. Neskaitant vaiko pinigu kurie neieina i reikiama suma. Klausimas kiek reiketu pajamu i rankas kad gautume paskola? Nes zinau kad 750e menka suma. Kiek turi likti pragyvenimui? Gal yra formule pasksiciuoti? Ar dirbant visus metus su virsvalandziais legalisi i rankas gaunant 900-1000e imanoma gauti bent minimalia paskola 30.000-45.000eu? Kokio atlyginimo reikia kad butu galima kreiptis i banka? Aciu. Ir ar jonavos rajone perkant gauname subsidija 25%?

Mindaugas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Skaičiuokite taip, kad mėnesinės būsto paskolos įmokos negali sudaryti daugiau negu 40% nuo Jūsų šeimos pajamų. Aš rekomenduočiau, kad būsto paskolos mėnesinė įmoka būtų ne daugiau 20% Jūsų šeimos pajamų. Visi kiti skaičiavimai, kiek reikia uždirbti ir kokią paskolą gausite priklausys labai individualiai nuo banko ir Jūsų šeimos vertinimo. Tačiau uždirbant 900-1000 eur/mėn. galite tikėtis norimos būsto paskolos. Dėl paramos regionuose turite kreiptis į savivaldybę dėl sužinojimo ar Jums priklauso, daugiau informacijos apie paramą rasite čia:

  • Parama jaunoms šeimoms regionuose (patvirtintas, įsigaliojo nuo 2018 m. rugsėjo 1 d.), parama regionuose.
+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų