Ar bandyti pildyti paraiškai Luminor?

Sveiki. Noriu gauti 89000€ būsto paskolą, 15% turiu, dirbu užsieny komandiruotėse per lietuvišką firmą, moku tiek Lietuvai tiek kitai šaliai mokesčius. Į rankas gaunu -2200€, pildžiau paraiškas Swedbank ir Seb. Seb atemetė iškart nes jie neskaičiuoja komandiruotpinigių.. Swedbank pasiūlė išties prastas sąlygas - paskola bus suteikta tik su abiejais tėvais bendraskoliais,15 metų su 2.18% marža.. nes nori išvengti rizikos. Keista tai jog jie atsižvelgia į azartinius lošimus, nors užsiemu tuo atsakingai ir mažomis tikrai sumomis.. ar bandyti pildyti paraiškai Luminor? ar nebus panašios sąlygos kaip Seb banke.. ar tai geriausias pasiūlymas kokį galiu gauti iš Swedbank. Dirbu su tokiu atlyginimu jau virš metu. Ačiū už atsakyma.

Aurimas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Žinoma, kad bandykite Luminor! Deja, rizikos dėl azartinių lošimų yra įskaičiuojamos ir tai nėra geras ženklas. Dėl pasiūlymo gerumo negaliu pasakyti, tiesiog kiekvieno žmogaus situacija individuali, todėl ir sąlygos individualios. Marža 2.18% nėra didelė, tačiau ne vien marža svarbi imant būsto paskolą. Žiūrėkite ir lyginkite ir kitas sutarties sąlygas, mokėjimo būdus ir pan. Tačiau daug pasirinkimo kaip nėra, nes turime mažai bankų. Pabandykite Luminor.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų