Kaip bankai vertina doktorantūros stipendiją?

Laba diena. Norėčiau sužinoti ar įmanoma gauti apie 20000 Eur. paskolą būstui (antram), jeigu pagrindinės pajamos yra doktoranto stipendija (456 Eur, nuo 2019 m. sausio mėn. turėtų didėti)? Papildomų pajamų gaunu iš individualios veiklos, tačiau jos yra nestabilios (apie 200 Eur į mėnesį). Apskritai, kaip bankai vertina doktorantūros stipendiją? Pradiniam įnašui turėčiau ne mažiau kaip 20 proc. sumos, taip pat turiu būstą, kurio vertė apie 22000 Eur. Netekėjusi, be vaikų, jokių finansinių įsipareigojimų neturiu. Ačiū.

Joana
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Joana, dėkui už klausimą. Stipendijas bankai vertina, tačiau vertina ir bendrą paskolą imančiojo portretą, jeigu profesija perspektyvi, tuomet bus paprasčiau. Deja, pajamos gali būti mažokos gauti būsto paskolą, nors manau reikia šnekėtis su bankais ir gauti individualius vertinimus ir pasiūlymus.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų