Ar pretenduojame į subsidiją? Norint gauti geriausias sąlygas į ką kreiptis? Nuo ko pradėti?

Sveiki. Esame santuokoje 1 metus, vaikų neturime. Registruoti Alytaus rajone, norime būsto Kaune. Vyras gauna apie 800e aš apie 500e. Norėtumėm 3-4 kambarių buto/kotedžo. Ar pretenduojame į subsidiją? Norint gauti geriausias sąlygas į ką kreiptis? Nuo ko pradėti? Ieškant būsto kas galėtų padėti rasti geriausią būsto variantą? Galbūt įmonės sudariusios su bankais sutartis padėti gauti geresnes sąlygas, geresnį būstą?

Evelina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Kadangi neturite vaikelio, Jums parama nepriklauso. Nebent kalbate apie paskatą perkant būstą regionuose, tuomet galite pretenduoti, užpildyti prašymą spis.lt, daugiau informacios čia. Dėl sąlygų būsto paskolai reikia kreiptis į TOP3 bankus: Luminor, SEB, Swedbank, jeigu nepavyksta kreiptis į kredito unijas. Būstą reikia pirkti tą kuris patinka, tačiau taip, būna statytojų, kurie turi išskirtines sąlygas su bankais ir finansavimas būna paprastesnis.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų