Kokios yra galimybės gauti paskolą, ar užtenka, kad įmonė veiklą vykdo 1metus?

Laba diena, norėtume gauti būsto paskolą, planuojame pirkti naujos statybos kotedžą. Esame nesusituokę. Draugas apie metus turi MB, kuri yra pelninga, jis nusiimdavo pinigus kaip atskaitingam asmeniui, tačiau neišmokėdavo sau atlyginimo per banką, aš anksčiau dirbau pagal verslo liudijimą, šiuo metu už minimumą dirbu draugo mažojoje bendrijoje. Kokios yra galimybės gauti paskolą, ar užtenka, kad įmonė veiklą vykdo 1metus?

Živilė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Kadangi draugas turi įmonę ir išmoka B klasės pajamas, tai bankai mažai tikėtina, kad skaičiuos jas. Taip pat yra niuansų su įmonių savininkais, kai reikia bankams pateikinėti įmonių balansus ir pan. Manau, kad Jūsų situacijoje, jeigu kaip ir tikėtina, kad bankai atmes prašymus, reikėtų kreiptis į kredito unijas, gal ten būtų paprasčiau.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų