Civilinė sutartis

Civilinė sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „civilinė sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Živilė

Laba diena, norėtume gauti būsto paskolą, planuojame pirkti naujos statybos kotedžą. Esame nesusituokę. Draugas apie metus turi MB, kuri yra pelninga, jis nusiimdavo pinigus kaip atskaitingam asmeniui, tačiau neišmokėdavo sau atlyginimo per banką, aš anksčiau dirbau pagal verslo liudijimą, šiuo metu už minimumą dirbu draugo mažojoje bendrijoje. Kokios yra galimybės gauti paskolą, ar užtenka, kad įmonė veiklą vykdo 1metus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Kadangi draugas turi įmonę ir išmoka B klasės pajamas, tai bankai mažai tikėtina, kad skaičiuos jas. Taip pat yra niuansų su įmonių savininkais, kai reikia bankams pateikinėti įmonių balansus ir pan. Manau, kad Jūsų situacijoje, jeigu kaip ir tikėtina, kad bankai atmes prašymus, reikėtų kreiptis į kredito unijas, gal ten būtų paprasčiau.

+3Buvo naudinga
Vadimas

Sveiki, turiu įkūręs gana naują įmonę veikiančią pusantrų metų, įmonės pelnas vis didėja, pats imonei nedirbu. Kaip turėčiau parodyt savo pajamas, kad ateityje galėčiau gauti kreditą būstui. Ar įsidarbinti pagal civilinę sutartį savo įmonėje, išsimokėti dividendus ar dar kaip. Tiesiog trumpiau kaip turėčiau parodyt savo pajamas. Iš anksto ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vadimai, dėkui už klausimą. Patikimiausia būtų gauti pajamas pagal darbo sutartį, tačiau jis yra brangus. Visos kitos pajamos civilinė sutartis, dividendai - nėra vertinamos arba vertinamos su ženkliai mažesniu koeficientu.

+3Buvo naudinga
Tomas

Laba diena. Esame šeima iki 32m. 2+1 asmenų, Vilniuje. Žmona vykdo individualią veiklią, pajamos aukštos, pastovios. Aš įsteigęs mažąją bendriją, esu vienintelis jos narys, dirbame pagal sutartis su juridiniais asmenimis. Mano asmeninės pajamos : Bendrijos nario išmoka asmeniniams poreikiams, bei pagal paslaugų sutartį. Pajamos pastovios, pervedama į sąskaitą. Abu su žmona dirbame 4 metus, turime deklaracijas už 3 metus. Pateikus bankui paraišką banko atsakymas, kad mano pajamas jie skaičiuoja tik nuo bendrijos nario išmokos asmeniniams poreikiams, nuo kurių sumokami mokesčiai sodrai. Kitos pajamos gautos pagal paslaugų sutartį stabilios kiekvieną mėnesį, banko neįtraukiamos į pajamas. Ar tai gali būti? Visos pajamos 3 metus įtrauktos į pajamų deklaracijas, sumokami mokesčiai, yra banko išrašai

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Taip, tai gali būti, nes pajamos pagal civilinę paslaugų sutartį skaitomos kaip B klasės pajamos. Nuo jų mokate 15% GPM. Bankams tai atrodo ne taip patikima kaip "sodrinės" pajamos. Deja..

+5Buvo naudinga
Dovilė

Laba diena, norėjau pasiteirauti ar bankai vertina tik gaunamą atlyginimą per paskutinius 6-12 mėn. suteikiant paskolą, ar atsižvlegia pvz. į gautus dividendus, dienpinigius ar už vadovavimą gautą atlygį dirbant pagal civilinę paslaugų sutartį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Atsižvelgia į šias pajamas, tačiau priklausomai nuo banko, vertins mažesniu koeficientu. Visos šios pajamos praktiškai apsimokestina 15% GPM tarifu, tad jos tokios „plaukiojančios” ir nepastovios, jas galima fiktyviai formuoti. Atlyginimo dydis yra stabilesnė išraiška, kur įmonei skausmingiau didinti atlyginimą dėl didesnių mokesčių. Žinoma nuo tam tikro aukštesnio pajamų lygio gali būti ženkliau vertinamos minėtos šalutinės pajamos. Priklausys nuo situacijos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų