Kokios galimybės gauti paskolą, kai vyras buvo įsiskolinęs didelę sumą greitajam kreditui?

Sveiki, kokios galimybės gauti paskolą, kai vyras buvo įsiskolinęs didelę sumą greitajam kreditui? Ir su anstoliais turėjo problemų, bet jos beveik išspręstos? Bet aš neturėjusi pati jokių problemų ar skolų! Kaip manot ar įmanoma man gauti paskolą ar ir mane žymės kaip bendraturtę ir nelabai kokios sąlygos tam būtų... nors paskola buvo įgyta prieš vestuves ir sužinojau apie tai tik gerokai po jų... ačiū už atsakymą.

Egle
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Na, turbūt suprantate, kad anstoliai ir greitieji kreditai yra itin neigiamas dalykas ir bankai nenori finansuoti tokių rizikingų asmenų ir šeimų. Tačiau rekomenduoju pakalbėti su bankais ir pasiteirauti kaip galėtumėte išspręsti šias problemas ir kada galima būtų galvoti apie paskolą. Kiekvienas bankas gali pateikti skirtingą atsakymą, tad pasitarkite su bent 3 bankais.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų