Ar būtų galima traktuoti pirmąjį būstą kaip pradinį įnašą imant antrąjį?

Sveiki, turiu būsto paskolą ir planuoju įsigyti antrą (didesnį) būstą taipogi su paskola. Ar būtų galima traktuoti pirmąjį būstą kaip pradinį įnašą (didžioji dalis jau išsimoketa) imant antrąjį? Ir įsirengus antrąjį parduoti pirmą? Jei ne, kaip būtų galima įsigyti kitą būstą nepardavus pirmojo ir be pradinio įnašo (įkeitimo galimybė ar pan.)?

Vidmantas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vidmantai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamų pakanka išlaikyti dvi paskolas, tuomet tokia teorinė galimybė yra, bet reikia tiesiogiai su banku kalbėti, kad įvertintų situaciją. Reikalinga, kad pradinio įnašo suma būtų paimta iš pirmosios paskolos (jeigu pakanka sumokėtų lėšų padengti pradinį įnašą) ir tada turėtumėte dvi paskolas. Labai priklauso nuo situacijos ar apsimoka taip daryti ar ne. Pasikalbėkite su banku, kuriame turite paskolą. Kito varianto gauti būsto paskolą be pradinio įnašo nėra, nes pradinis įnašas yra būtinas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų