Antrasis būstas

Antrasis būstas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „antrasis būstas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Miglė

Sveiki. Turime būsto paskolą, norime pirkti didesnį būstą, mąstome apie antrą paskolą. Ar įmanoma būtų gauti visą reikalingą sumą antram būstui įsigyti be pradinio įnašo? Įsipaireigojant per nurodytą laiką parduoti esamą būstą ir padengti 1-os paskolos likutį. Ar yra koks valstybės finansavimas šeimai (apart pirmo būsto įsigyjimo) ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Įprastu atveju, pradinis įnašas yra reikalingas perkant nesvarbu ar pirmą ar antrą būstą. Tačiau kiekvienu atveju ir priklausomai nuo turimo turto galima tartis su banku ir bandyti ieškoti kažkokių variantų. Kiekviena šeima ir turimas turtas yra skirtingi, atsakymo vieno nėra, reikia kalbėtis su bankais ir išklausyti jų galimybių.

+3Buvo naudinga
Martynas

Turime būstą Lietuvoje, kurio dalis yra su paskola (būsto vertė -EUR 125'000, likusi išmokėti paskolos suma: -45'000). Mėnesinės šeimos pajamos -7'000 EUR (išlaidos -4'000). Ar pagal šiuos pateiktus duomenis, galėtume gauti paskolą antrojo būsto įsigijimui, tarkim turint 20% pradinio įnašo. (kaip pvz. 100'000 būstas, turimos santaupos 20'000, ir esant reikalui galimybė (jeigu tokia įmanoma) užstatyti turimą būstą. Iš anksto dėkoju, Martynas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Reikia, kad bankas vertintų Jūsų galimybes ir pajamų stabilumą. Pagal išlaidas, šiek tiek daugoka, bet reikia, kad bankas vertintų. Galimybės visuomet yra, tik reikia susidėlioti planą ir pasiskirstyti tinkamai, kad bankui gerai atrodytų bendras vaizdas. Pasikalbėkite su bankais.

+3Buvo naudinga
Vidmantas

Sveiki, turiu būsto paskolą ir planuoju įsigyti antrą (didesnį) būstą taipogi su paskola. Ar būtų galima traktuoti pirmąjį būstą kaip pradinį įnašą (didžioji dalis jau išsimoketa) imant antrąjį? Ir įsirengus antrąjį parduoti pirmą? Jei ne, kaip būtų galima įsigyti kitą būstą nepardavus pirmojo ir be pradinio įnašo (įkeitimo galimybė ar pan.)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vidmantai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamų pakanka išlaikyti dvi paskolas, tuomet tokia teorinė galimybė yra, bet reikia tiesiogiai su banku kalbėti, kad įvertintų situaciją. Reikalinga, kad pradinio įnašo suma būtų paimta iš pirmosios paskolos (jeigu pakanka sumokėtų lėšų padengti pradinį įnašą) ir tada turėtumėte dvi paskolas. Labai priklauso nuo situacijos ar apsimoka taip daryti ar ne. Pasikalbėkite su banku, kuriame turite paskolą. Kito varianto gauti būsto paskolą be pradinio įnašo nėra, nes pradinis įnašas yra būtinas.

+3Buvo naudinga
Kęstutis

Sveiki, Norėjau pasiteirauti kokios yra sąlygos perkant II-ą būstą?.. Ar tiesa, kad palūkanos yra šiek didesnės?.. Tiesiog turime nuosavą butą ir ruošiamės pirkti antrą būstą Palangoje, kaip poilsiui. Norėtume paskolos 45 tukst eur, nes savo turime ~25K. Kokie būtų preliminarūs paskaičiavimai, jei imtume 45 tukst ant 25metų. Atlyginimas tikrai išneša. Lauksiu greito atsakymo...

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Sąlygas pasakys tik bankas. Jeigu pajamos išneša, tuomet gali sąlygos ir nesikeisti, tik bus didesnis pradinis įnašas. Preliminarius skaičiavimus gali atlikti tik bankas įvertinęs tiksliai situaciją ir šeimos finansinę būklę.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, Noriu pasikonsultuoti, turime būstą su paskola Swedbank, kurios liko grąžinti 41000 Eur. Norime keisti į didesnį, kurio kaina 100000 Eur. Savo būstą norėtume parduoti, kurio šiandien kaina būtų apie 75000 Eur. esame 4 asmenų šeima, pajamos 1700 Eur. Ar realu gauti paskolą antram būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Manau, kad labai realu. Pasikalbėkite su Swedbank tiesiogiai - rasite sprendimą.

+3Buvo naudinga
Silvija

Laba diena, mes esame paėmę paskolą antrajam būstui įsigyti, norim paklaust kurį būstą reikia įkeisti, perkamą ar kuriame gvename ir jo neketiname parduoti, taip ir banke kalbėjome?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Silvija, dėkui už klausimą, bet jo nelabai supratau. Gal galite patikslinti?

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų