Kodėl yra kuo ilgiau pradirbti tuo geriau, mažesnės palūkanos ar kaip?

Sveiki, esame abu dirbantys, turime 1 vaiką. Kiek reikia abiems uždirbti, kad gauti 30 tūkstančių paskolos būstui? Ir kodėl yra kuo ilgiau pradirbti tuo geriau, mažesnės palūkanos ar kaip? Kaip yra su lengvatomis grįžtanties iš užsienio? Užsienyje prabuvome 2 metus ačiū labai. Lauksim atsakymų :)

Simona
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Priklauso nuo aplinkybių ir individualaus vertinimo, tačiau minimalios šeimos pajamos norint galvoti apie tokią paskolos sumą turėtų būtų 850 eur/mėn. Dėl ilgesnio darbo stažo - bankui taip parodote, kad esate patikimi ir su tvariomis pajamomis. Stabilumas vertinant yra vienas iš kriterijų, tačiau nėra vienintelis, nes vertina daug dalykų. Lengvatos galioja visiems, kurie atitinka įstatymus apie paramas skaitykite čia: parama būstui.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų