Noriu pirkti ne naujo statybos būstą

Sveiki, norėčiau Jums užduoti porą klausimų: 1. Kokio dydžio banko finansavimo galiu tikėtis jeigu perku ne naujos statybos būstą ? Planuoju pirkti 1965-85 statybos. Ar tai tiesa, kad bankas, tais atvejais, gali finansuoti tik 70 proc. vertės ? 2. Ar šiuo metu užtenka turėti pusės metų stažą vienoje darbovietėje ar jau prašo daugiau ? 3. Kelių paskutinių mėnesių darbo užmokesčių prašo bankas? 3 ar 6 ar daugiau? 4. Ar bankas skaičiuoja komandiruotpinigius į atlyginimą? Dėkoju už atsakymą, geros dienos :)

Jonas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimus. Pateikiu atsakymus:

  1. Taip, tiesa, perkant senesnių statybos metų būstus, bankai gali prašyti didesnio nei 15% pradinio įnašo. Tikslus pradinis įnašas pateikiamas tik po individualaus vertinimo;
  2. Taip, užtenka, bet vėlgi vertinama individualiai ir priklausomai nuo situacijos, bet bankui yra tikimybė, kad pasirodys per trumpas toks darbo stažas;
  3. Bankai įprastai skaičiuoja paskutinių 6-12 mėn. pajamas, o taip pat atsižvelgia ir į dar tolimesnę praeitį;
  4. Priklausomai nuo banko, gali būti skaičiuojami, gali būti neskaičiuojami - individualu. Gali būti skaičiuojami ženkliai mažesniu koeficientu.
+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų