Ar aš gausiu iš banko kitą dalį pinigų, nes vertintojai atsakė kad vertina pagal rinkos kainą, o ne pagal nupirktas medžiagas?

Laba diena, esam paėmę paskolą namo statybai. Pirmame etape mums įvertino 40500 eurų, už pamatus ir sienas, paskolos gavom 80% nuo turto vertės tai yra 32400 eurų. Už tuos pinigus padarėm nemažai darbų uždėjom stogą, sudėjom langus, laukines duris, apšiltinom pastatą, uždėjom dekorus, apšiltinom pamatus, įrengėm eletktrą, padarėm dujų įvadą. Kreipiausi į vertintoją, kad nustatytų iš naujo vertę. Vertintojas įvertino mano atliktus darbus už 20000 eurų, vertė dabar 60500. Klausimas ar aš gausiu iš banko kitą dalį pinigų, nes vertintojai atsakė kad vertina pagal rinkos kainą, o ne pagal nupirktas medžiagas. Gaunasi kad aš pakėliau turto vertę mažiau negu gavau iš banko. Ką tokiu atveju daryt.

Neringa
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Žiūri į turto vertinimo ataskaitą ir pagal realią turto vertę. Galbūt dar išimtį padarytų, jei pateiktumėte čekius, sąskaitas. Bet iš esmės bankas negali daugiau finansuoti, nei turtas yra įvertintas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų