Norėtume įsigyti būsta, bet nelabai žinome nuo ko pradėti ir kur geriausiai kreiptis

Laba diena, Esam su žmona grįžę iš užsienio prieš 7-8 mėnesius. Abu dirbam Bendros, pajamos apie 1800eur (vaikų neturime). Ir norėtume įsigyti būsta, bet nelabai žinome nuo ko pradėti ir kur geriausiai kreiptis. Ačiū.

Jonas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Visų pirma paskaitykite Bankai.lt portale esančią informaciją, dažniausiai užduodamus klausimus ir t.t. Po to, labai patariu pasinagrinėti jau išduotų būsto paskolų situacijas, kuriomis dalinasi Bankai.lt lankytojai: išduotų būsto paskolų sąlygos ir situacijos.

Kai jau maždaug įsivaizduosite kaip vyksta paskolos išdavimas - vykite į pagrindinius bankus dėl sąlygų Jūsų atvejui sužinojimo. Prieš vykstant turėkite bent preliminarų išsirinktą būsto skelbimą, kad galėtumėte konkrečiau kalbėtis. Perėję per visus bankus, galėsite nuspręsti kur geriausios sąlygos ir pasirinkti. Tada, galėsite pasidalinti patirtimi anonimiškai su Bankai.lt lankytojais.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų