Ar būtų galimybė kreiptis į savyvaldybę dėl subsidijų, nes auginam vaiką turintį invalidumą?

Laba diena, mes galvojam pasiimti po keletos metų būsto kreditą, bet vyras tik pradėjo dirbti Norvegijoje, pajamos būtų apie 2 tūkst. eurų į rankas. Turim du vaikus, ar suteiktų bankas paskolą? Ir dar nuorėjau paklaust ar būtų galimybė kreiptis į savyvaldybę dėl subsidijų, nes auginam vaiką turintį invalidumą?

Tatjana
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tatjana, dėkui už klausimą. Patarčiau visų pirma derintis su bankais ar gautumėte būsto paskolą, nes pagrindinės pajamos yra kronomis, ko bankai šiuo metu nepripažįsta arba sunkiai pripažįsta. Į savivaldybę dėl paramos reikia kreiptis tuo pat metu kaip ir į bankus. Todėl, patarčiau, šiuo metu tiesiog pasidomėti bankuose dėl būsto paskolos galimybių, o dėl paramos, žiūrėsite kas bus po 2 metų, nes tikėtina, kad keisis sąlygos ir paramos dydžiai.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų