Neįgalus vaikas

Neįgalus vaikas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neįgalus vaikas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tatjana

Laba diena, mes galvojam pasiimti po keletos metų būsto kreditą, bet vyras tik pradėjo dirbti Norvegijoje, pajamos būtų apie 2 tūkst. eurų į rankas. Turim du vaikus, ar suteiktų bankas paskolą? Ir dar nuorėjau paklaust ar būtų galimybė kreiptis į savyvaldybę dėl subsidijų, nes auginam vaiką turintį invalidumą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tatjana, dėkui už klausimą. Patarčiau visų pirma derintis su bankais ar gautumėte būsto paskolą, nes pagrindinės pajamos yra kronomis, ko bankai šiuo metu nepripažįsta arba sunkiai pripažįsta. Į savivaldybę dėl paramos reikia kreiptis tuo pat metu kaip ir į bankus. Todėl, patarčiau, šiuo metu tiesiog pasidomėti bankuose dėl būsto paskolos galimybių, o dėl paramos, žiūrėsite kas bus po 2 metų, nes tikėtina, kad keisis sąlygos ir paramos dydžiai.

+3Buvo naudinga
Violeta

Laba diena, ar galėčiau pretenduoti į valstybės paramą jaunoms šeimoms pirmam būstui Vilniuje įsigyti? Esu išsiskyrusi, viena auginu neįgalų vaiką. Jei taip. Ar norintys įsigyti būstą Vilniuje, turi būti registruoti Vilniaus miesto savivaldybes gyventojai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Jeigu gyvenate Vilniuje, geriau užsiregistruokite čia ir kreipkitės į Vilniaus m. savivaldybę pažymai gauti. Jeigu esate registruota kitur, tuomet turėsite kreiptis į tą savivaldybę kur esate registruota, tačiau banką galėsite pasirinkti tą, kurį norite. Bet bus rekomendacija kreiptis į to miesto iš kur gavote pažymą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų