Ar galima kaip bendraskolę įtraukti mamą, imant būsto paskolą?

Sveiki. Noretume imti busto paskola, taciau yra tokia situacija, jog abiems yra po 25 metus, esame nesusituoke, dirbame abu, vaikinas uzdirba 700-900 per men i rankas, o as dirbu pagal individualia veikla, todel mano pajamos uzsiskaitytu tik po ilgu darbo menesiu, todel galvojame itraukti kaip bendraskole mano mama, kuri gauna i rankas 900 eur taciau jau turi busto paskola 15-ai metu like ismoketi dar apie 30000 jai paciai yra 44 metai, kokios yra galimybes gauti 30-iai metu paskola, kokios maksimalios sumos imanoma tiketis?

Laura
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą Na, kaip bendraskolė mama nelabai galėtų būti, tačiau galėtų kaip laiduotoja. Tačiau kaip laiduotojai, gali būti problemų, nes ir taip turi didelius įsipareigojimus. Reikia kalbėti tiesiogiai su skirtingais bankais. Kreipties į bankus, o gal net ir kredito unijas ir pasiaiškinti galimybes.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų