Planuoju šiais metais pirkti butą su subsidija (visoje Letuvoje)

Planuoju šiais metais pirkti butą su subsidija (visoje Letuvoje). Kada bankai gauna limitus? Kada anksčiausiai teikti prašymą subsidijai gauti? Pagal pernai metus - bankai gavo limitus vasario viduryj. Ar tik tada galima pradėti pildyti prašymus, rinkti dokumentus? Kaip gauti vmi turto metinę deklaracija sausį-vasarį, jei vmi gauna duomeinis tik kovą?

Ana
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Nėra nustatyta kada bankai gauna limitus, nėra nustatyta kada bus papildymai ir kada baigiasi pinigai, tai individualu. Toks primityviausias būdas skambintis į ministeriją ir klausinėti kada bus papildymai, nors dažniausiai tiksliai nežinos, bet anksčiausiai taip sužinosite. Deklaracijos už praėjusius metus galėsite gauti kovo-balandžio mėnesiais, tad tuomet ir galėsite kreiptis dėl pažymos.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų