Ar ex žmona turi teisę į tą butą užeiti kada nori?

Laba diena, Situacija tokia. Mano draugas gyvendamas santuokoje pasiėmė būsto paskolą. Per skyrybas jis visą paskolą prisiėmė sau ir ją jis moka vienas. O komunalius mokeščius priteisė abiem , bet jo žmona jų nemoka. Užviską jis moka vienas. Vaikams moka išlaikymą, nors vaikams po 20m ir šiuo metu gyvena pas tėvą , tame bute kurį įsigyjo santuokoje. Klausimas: Ar ex žmona turi teisę į tą butą užeiti kada nori? Ir jei tą butą sugalvotų parduoti ar reikia jos sutikimo jei ji nevykdo savo įsipareigojimų?

Vilma
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų