Kaišiadorys

Kaišiadorys. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Kaišiadorys“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agnė

Sveiki. Esu prisiregistravus Kaišiadorių rajono savivaldybėje, mano draugas Trakų rajono savivaldybėje. Norime drauge pirkti pirmą būstą Vilniaus mieste. Aš dirbu Vilniuje. Ar yra kažkokia galimybė gauti lengvatą imant paskolą būstui įsigyti? Esame nesusituokę, vaiko neturime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Pagal šiuo metu galiojantį paramos būstui įstatymą reikia būti susituokus ir turėti vaiką. Taip pat ši parama yra šiuo metu pristabdyta ir laukia naujo finansavimo. Daugiau informacijos rasite čia: Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui iš valstybės. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų